SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

04.05.2017, godz. 23:28
Na Wspólnej odcinek 2483, Marta (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska)
Na Wspólnej odcinek 2483, Marta (Joanna Jabłczyńska), Olaf (Maciej Brzoska) foto:

W 2482 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) i Olaf (Maciej Brzoska) będą świętować rocznicę związku, ale wspólny wieczór zamieni się w piekło. Chłopak Konarskiej wda się w bójkę z narkomanem i razem z nim wypadnie z pędzącego pociągu! Trafi do szpitala, a po operacji w 2483 odcinku "Na Wspólnej" zapadnie w śpiączkę. Lekarz nie będzie mógł obiegać, że Kubicki przeżyje.

"Na Wspólnej" odcinek 2483 w czwartek 25.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Marta nie ma szczęścia. Lada moment kolejny jej parter trafi do szpitala, a jego życie stanie pod znakiem zapytania. Czy Olaf umrze tak jak Janusz (Radosław Pazura)? W 2482 odcinku "Na Wspólnej" Marta i Olaf będą świętować rocznicę związku. Pójdą na spacer i na koncert, a po drodze zakochanych zaczepi narkoman. Gdy Kubicki na chwilę spuści partnerkę z oczu, chłopak pod wpływem substancji odurzających zaatakuje brunetkę i zaproponuje, żeby się razem zabawili. Olaf uratuje Martę, ale jeszcze tego samego dnia spotka cwaniaczka...

Przypominamy: Na Wspólnej: Ciężko ranny Janusz UMIERA

Gdy Marta i Olaf będą wracać ze wspólnego wieczoru kolejką podmiejską. W pociągu znów wpadną na narkomana - tym razem chłopak będzie w towarzystwie kolegów i nabierze pewności siebie. Zaatakuje Olafa i w wyniku bójki wypchnie go z wagonu. Olaf trafi do szpitala, a lekarze będą walczyć o jego życie. W 2483 odcinku "Na Wspólnej" Kubicki zapadnie w śpiączkę, a Marta nie będzie mogła się pozbierać i będzie obwiniać się o tragiczny finał wieczoru. Lekarz będzie próbował przyotować ją na najgorsze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: