SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2483: Rozwód Ziębów w TVN. Co dalej z Marysią i Włodkiem?

Na Wspólnej, odcinek 2483: Rozwód Ziębów w TVN. Co dalej z Marysią i Włodkiem?

15.05.2017, godz. 16:53
Na Wspólnej odcinek 2483, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odcinek 2483, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto:

Rozwód Marysi (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) to tylko kwestia czasu. W 2483 odcinku "Na Wspólnej" Monika (Sylwia Gliwa) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) wyślą rodziców do mediatora, ale rozmowa z psychologiem tylko pogorszy sytuację. Ziębowa podejmie decyzję o rozwodzie, gdy Włodkowi wyrwie się, że zmarnował przy niej 45 lat życia! Co wydarzy się dalej w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2483 w czwartek 25.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

Zaczęło się od nieszczęsnych wędek, a skończy się na sali rozwodowej. Gdy tylko Włodek dowiedział się, że żona wyrzuciła jego sprzęt łowiecki, uznał, że takie życie nie ma sensu i nie da sobą więcej pomiatać. Zaczął żyć jak singiel i postanowił rzucić żonę. Monika i Bogdan będą próbowali pogodzić rodziców i w 2483 odcinku "Na Wspólnej" umówią ich na mediację.

Na spotkaniu każdy będzie miał okazję się wypowiedzieć, ale Marysia bez przerwy będzie przerywać mężowi i zacznie dosadnie krytykować jego tok myślenia. Gdy Włodek powie psychologowi, że zmarnował z Marią 45 lat swojego życia, ona oburzy się i zarzuci mu brak męskości. Wyzna, że całe życie prowadziła go za rękę i popełniła wielki błąd.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

Dzieci Ziębów będą próbowały załagodzić sytuację, ale wszystko na marne. Po nieudanych mediacjach Maria podejmie ostateczną decyzję o rozwodzie! Kiedy Ziębowie spotkają się na sali rozpraw? Aż trudno uwierzyć, że producenci "Na Wspólnej" zgotowali im taki los...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: