SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2482: Robert Koszucki dołączy do obsady serialu TVN

Na Wspólnej, odcinek 2482: Robert Koszucki dołączy do obsady serialu TVN

08.05.2017, godz. 19:10
Robert Koszucki
Robert Koszucki foto:

Robert Koszucki już niedługo pojawi się w "Na Wspólnej". Aktor, którego dobrze znacie jako Rafała Konicę z "Na dobre i na złe" tym razem wcieli się w rolę pokerzysty Adama i zadebiutuje na ekranie TVN w 2482 odcinku "Na Wspólnej". Czy obrotny mężczyzna wciągnie Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) w hazard?

"Na Wspólnej" odcinek 2482 w środę 24.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Robert Koszucki zagra pokerzystę z wyjątkowym szczęściem do kart. W 2482 odcinku "Na Wspólnej" Leśniewski podwiezie klienta pod kasyno i dostanie solidny napiwek. Adam powie kierowcy, że chce skorzystać z jego usług także po zakończonej grze, więc Mikołaj wręczy mu swoją wizytówkę.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

Parę godzin później ukochany Nicole (Maria Niklińska) podjedzie po Adama, który pochwali się, że tym razem wygrał 40 tysięcy złotych! Z szerokim uśmiechem wciśnie Mikołajowi kilka banknotów i poprosi, by zawieźć go do domu. Podekscytowany kierowca szybko wróci do domu i opowie bliskim o tym, ile udało mu się dziś zarobić. Uzna, że wszystko będzie dobrze, wystarczy jedynie robić swoje. Ciekawe tylko... Czy ta wysoka wygrana Adama nie zaciągnie go któregoś razu do kasyna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: