SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2475: Ostrowski straci pracę

Na Wspólnej, odcinek 2475: Ostrowski straci pracę

21.04.2017, godz. 12:00
Na Wspólnej odcinek 2475, Kamil (Kazimierz Mazur), Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2475, Kamil (Kazimierz Mazur), Ostrowski (Marek Kalita) foto:

W "Na Wspólnej" Ostrowski (Marek Kalita) stoczy się na dno. Ewa (Ewa Gawryluk) nie wytrzymała jego humorów i zachowań po lekach psychotropowych, ale nie tylko ona przekona się, że profesor potrzebuje pomocy. W 2475 odcinku "Na Wspólnej" Arek zostanie zawieszony w pracy! Dyrektorka szpitala odsunie go od wykonywania zabiegów. Czy Kamil (Kazimierz Maur) pomoże przełożonemu?

"Na Wspólnej" odcinek 2475 w czwartek, 11.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

Arek Ostrowski ma poważny problem z nadużywaniem leków psychotropowych. Ewa była w szoku, gdy się o tym dowiedziała. To właśnie w czasie rozmowy na ten temat, partner pierwszy raz na nią nakrzyczał...

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2472: Zosia nie jest córką Bogdana

Od tamtego momentu jest tylko gorzej. W 2475 odcinku "Na Wspólnej" drektor szpitala (Katarzyna Wajda) oznajmi Ostrowskiemu, że musi ograniczyć liczbę przeprowadzanych zabiegów i zmniejszyć personel pracujący na jego oddziale.

Mężczyzna nie zgodzi się na zmiany i zacznie być agresywny. Nakrzyczy na dyrektorkę i wyjdzie z zebrania przed końcem. Potem Kamil (Kazimierz Mazur) będzie próbował porozmawiać z szefem, żeby go uspokoić, ale to nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 2474: Elżbieta zatrudni surogatkę?

Następnego dnia Kolęda przyjdzie do szpitala w towarzystwie prawnika, który poinformuje Arka, że zostanie on zawieszony w wykonywaniu obowiązków zawodowych na teremnie szpitala. Ostrowski odmówi i zapewni, że nie opuści placówki. Jak to się dla niego szkończy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: