SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2474: Elżbieta i Igor zatrudnią surogatkę?

Na Wspólnej, odcinek 2474: Elżbieta i Igor zatrudnią surogatkę?

02.05.2017, godz. 08:34
Na Wspólnej odcinek 2471, Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)
Elżbieta jest załamana brakiem możliwości posiadania potomstwa. foto:

W "Na Wspólnej" Elżbieta (Paulina Chapko) jest gotowa zrobić dosłownie wszystko, żeby zostać matką. Gdy okaże się, że nie może mieć dzieci, będzie w stanie nawet złamać prawo i wynająć surogatkę, która urodzi jej dziecko. W 2474 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) się na to nie zgodzi. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN?

"Na Wspólnej" odcinek 2474 w środę, 10.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Elżbieta marzyła o dziecku, ale gdy zaszła w upragnioną ciążę, poroniła. Marcinkowa jednak się nie poddaje i wciąż ciąga Igora po lekarzach, żeby poznać szczegóły swojej dolegliwości i urodzić upragnionego potomka. Niestety to nie będzie możliwe.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2472: Zosia nie jest córką Bogdana

Gdy Nowak pokaże Kamilowi (Kazimierz Mazur) wyniki badań swojej ukochanej, on ze smutkiem stwierdzi, że nic z tego nie będzie. Wrodzona wada macicy nigdy nie pozwoli Elżbiecie donosić ciąży. Kobieta wpadnie więc na odważny pomysł i zaproponuje Nowakowi, by inna kobieta donosiła ich ciążę i urodziła im dziecko.

Do zapłodnienia miałoby dojść metodą in- vitro, ale Nowak się nie zgodzi. Igor stwierdzi, że chce mieć z Elżbietą dziecko, ale nie za wszelką cenę. Kobieta będzie załamana. Byłaby gotowa nawet naruszyć prawo, żeby tylko zostać matką. Czy ostatecznie zakochani zdecydują się na adopcję?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: