SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2472: Zosia nie jest córką Bogdana

Na Wspólnej, odcinek 2472: Zosia nie jest córką Bogdana

18.04.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2462, Franek (Natan Czyżewski), Zosia (Stephanie Jaskot)
Na Wspólnej odcinek 2462, Franek (Natan Czyżewski), Zosia (Stephanie Jaskot) foto: x-news

Zosia (Stephanie Jaskot) nie jest spokrewniona z Bergiem (Wojciech Brzeziński). W 2472 odcinku "Na Wspólnej" w czasie rodzinnego obiadu Franek (Natan Czyżewski) wyzna, że wysłał ich włosy do laboratorium i właśnie otrzymał wyniki DNA, które jednoznacznie wskazują na to, że Zosia nie jest jego siostrą. Co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2472 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

Zosia niespodziewanie pojawiła się w życiu Bogdana i wcielała się w rolę opiekunki, nim powiedziała mu prawdę, że są spokrewnieni. Berg zdążył się ucieszyć i zaprzyjaźnił się z dziewczyną, ale niedługo na jaw wyjdzie, że 20-latka wcale nie jest jego dzieckiem!

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 2463: Rozstanie Ziębów? Co będzie z Włodkiem i Marysią?

W 2472 odcinku "Na Wspólnej" Berg zorganizuje rodzinny obiad podczas którego wzniesie oficjalny toast witając Zosię w rodzinie i dziękując Joannie (Anna Cieślak) za wyrozumiałość.

Wtedy Franek wstanie i oznajmi, że Zosia wcale nie jest jego siostrą. Tym razem będzie miał na to niezbite dowody. Chłopak wyzna, że wysłał ich włosy do laboratorium i właśnie odebrał wyniki badań DNA, które jednoznacznie wszystkiemu przeczą. Zosia będzie załamana. Wstanie od stołu i wybiegnie z mieszkania. Okaże się, że jej matka miała jeszcze inny przelotny romans...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: