SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2471: Darek uwięzi Agnieszkę w ośrodku leczenia uzależnień

Na Wspólnej, odcinek 2471: Darek uwięzi Agnieszkę w ośrodku leczenia uzależnień

04.04.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2429 Darek (Michał Mikołajczak) Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2429 Darek (Michał Mikołajczak) Agnieszka (Katarzyna Walter) foto:

W 2471 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) wypisze się z ośrodka leczenia uzależnień na własne życzenie i rozgoryczona zjawi się w kancelarii, by wyrzucić Darkowi (Michał Mikołajczak), że ani razu jej nie odwiedził! Prawnik odegra swoją rolę i zapewni, że bardzo się o nią martwi i odkąd jej nie ma, całe noce spędza w samotności poświęcając się pracy. Namówi Olszewską, by wróciła do ośrodka i raz na zawsze pokonała chorobę alkoholową. W tym samym odcinku "Na Wspólnej" Żbik przekupi pielęgniarkę, by na przyszłość wiedzieć o wszystkich planach Agnieszki i ewentualnej ucieczce, która może się powtórzyć.

"Na Wspólnej" odcinek 2471 w czwartek, 4.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2471 odcinku "Na Wspólnej" Darek napisze Agnieszce list i zapowie, że wkrótce ją odwiedzi. Olszewska będzie wściekła i dojdzie do wniosku, że młody partner ją zdradza, bo do tej pory nie odwiedził jej ani razu zasłaniając się dziwnymi wymówkami.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2461: Roma uwiedzie szefa

Olszewska wypisze się z ośrodka leczenia uzależnień na własne życzenie i od razu pojedzie do kancelarii urządzić Żbikowi awanturę. Rozwścieczona zapyta, czy jest jej wierny i zażąda, by oddał jej klucze do mieszkania. Darek zapewni ukochaną o swojej miłości i oczywiście skłamie. Przy pierwszej okazji zadzwoni do Anety (Dorota Krempa) i poprosi, by zabrała z mieszkania Agnieszki wszystkie swoje rzeczy.

Tymczasem Olszewska znów da się Darkowi omotać wokół palca. Chłopak wyzna, że odkąd jej nie ma bardzo cierpi, a noce spędza samotnie i poświęca mnóstwo czasu pracy w ich wspólnej kanelarii. Doda, że jest gotów na to poświęcenie dla jej dobra i wytrzyma jeszcze trochę, byleby choroba alkoholowa już nigdy nie wróciła.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 2465: Ilonę może uratować tylko przeszczep szpiku

W 2471 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka nie dowie się o romansie Żbika i w dodatku da się namówić na powrót do ośrodka. Darek odwiezie ją na miejsce, a przy okazji przekupi pielęgniarkę, która na wypadek kolejnego wypisu Agnieszki od razu ma go poinformować. Ciekawe, czy Olszewska w końcu dowie się, że Darek nigdy nie był z nią szczery, a jej problemy z alkoolem tylko ułatwiły mu osiągnięcie celu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: