SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2470: Monika i Damian wezmą rozwód?

Na Wspólnej, odcinek 2470: Monika i Damian wezmą rozwód?

04.04.2017, godz. 20:03
Na Wspólnej odcinek 2466, Sylwia (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk)
Na Wspólnej odcinek 2466, Sylwia (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk) foto: x-news

W 2470 odcinku serialu "Na Wspólnej" w małżeństwie Cieślików pojawią się poważne kłopoty! Wszystko za sprawą zazdrości i braku czasu. Monika (Sylwia Gliwa) poczuje się osamotniona i odrzucona, a kiedy Łukasz (Marcin Czarnik) ją wesprze i Damian (Waldemar Błaszczyk) się o tym dowie, w 2470 odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do poważnej rozmowy małżeńskiej.

"Na Wspólnej" odcinek 2470 w środę, 3.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

Monika w 2470 odcinku serialu "Na Wspólnej" zacznie być coraz bardziej zła na swojego męża. Oskarży go o to, że zamiast spędzać czas z rodziną, to woli wyjechać na obóz ze swoją seksowną trenerką, Emilką (Joanna Brzezińska). Damian stwierdzi w 2470 odcinku "Na Wspólnej", że nie da się wcisnąć pod pantofel, jak jego ojciec i wyjedzie...

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2461: Roma uwiedzie szefa

Później Monika w 2470 odcinku serialu "Na Wspólnej" Monika pójdzie do pracy i Łukasz od razu zorientuje się, że coś jest nie w porządku. Postanowi poprawić koleżance nastrój i zabierze ją do restauracji, gdzie Cieślikowa opowie mu o swoich problemach z Damianem. Okazując Sylwii współczucie, Dyrma w 2470 odcinku "Na Wspólnej" chwyci jej dłoń.

Okaże się, że Łukasz również nie ma za dobrze w swoim związku i jest z żoną tylko na papierze. W nocy w 2470 odcinku "Na Wspólnej" Moniki przyśni się, że Damian ją zdradza. Spróbuje dodzwonić sie do męża, ale ten nie odbierze i wyśle jedynie sms, że będzie następnego dnia.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 2465: Ilonę może uratować tylko przeszczep szpiku

Cieślikowa w 2470 odcinku "Na Wspólnej" poprosi Dyrmę o pomoc z odebraniem syna z przedszkola i nawet zrobi obiad koleżance, żeby choć odrobinę ją odciążyć. Kiedy Damian w końcu wróci do domu zauważy, że żona zachowuje się oschle w stosunku do niego.

Postanowi w 2470 odcinku "Na Wspólnej" spytać się synka, jak mama radziła sobie pod jego nieobecność. Kajtek (Mikołaj Szostek) odpowie, że pomagał im wujek Łukasz, który został do późna... Cieślik podejmie decyzję o poważnej rozmowie z ukochaną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: