SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2469: Olaf wygra z Witkiem

Na Wspólnej, odcinek 2469: Olaf wygra z Witkiem

11.04.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odc. 2230. Olaf (Maciej Brzoska)
Na Wspólnej odc. 2230. Olaf (Maciej Brzoska) foto: TVN/X-NEWS

W "Na Wspólnej" Olaf (Mateusz Brzoska) zaczął nową pracę i od razu podpadł koledze z pracy (Adam Adamonis). Rywal z biura nieruchomości będzie próbował zrujnować jego karierę. Na szczęście w 2469 odcinku "Na Wspólnej" ukochany Marty (Joanna Jabłczyńska) udowodni, że stać go na wiele!

"Na Wspólnej" odcinek 2469 w poniedziałek 1.05.2017, o godz. 20.15 w TVN

Był trenerem i tak poznał Martę, ale sytuacja zmusiła go do zmiany zawodu. Teraz Olaf w "Na Wspólnej" zaczął pracę w biurze nieruchomości. Koledzy nie są dla niego zbyt mili, udają zapracowanych i wywyższają się. Witek (Adam Adamonis) zaproponował Kubickiemu, by spróbował sprzedać bardzo drogi dom. Właścicielka biura Aldona pytała, czy uprzedził go, jaką pułapkę kryje nieruchomość... Ale to dopiero wyjdzie w praniu.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinki 2457-2460: Co się wydarzy? - ZWIASTUN

Kubicki przyjął wyzwanie, gdy usłyszał, że może zgarnąć aż 50 tysięcy prowizji! Uda mu się sprzedać willę za 4 miliony złotych? W "Na Wspólnej" okaże się, że posiadłość ma niechcianego lokatora, ale ukochany Marty się nie podda.

W 2469 odcinku "Na Wspólnej" Serocki zaproponuje rywalowi z pracy, żeby odpuścił sobie sprzedać domu z kłopotliwym mieszkańcem, bo to i tak niemożliwe. Olaf jednak podniesie rękawice i zaproponuje zakład - jeśli go przegra, złoży wymówienie z pracy.

Co zrobi Olaf? Mężczyzna porozmawia z mieszkańcem willi i zaproponuje mu małą kawalerkę i obieca, że pokryje koszty remontu, jeśli taki będzie konieczny. Kubicki wyjaśni, że założył się z kolegą i będzie musiał odejść z pracy, jeśli przegra. Lokator zgodzi się wynieść i dzięki temu Olaf zostanie sprzedawcą roku w biurze nieruchomości, do którego dołączył!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: