SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2465: Ilonę może uratować tylko przeszczep szpiku

Na Wspólnej, odcinek 2465: Ilonę może uratować tylko przeszczep szpiku

03.04.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek) foto:

W 2465 odcinku "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) dowie się, że uratować ją może jedynie przeszczep szpiku. Białaczka postępuje, a chemioterapia nie pomaga. Lekarz ostrzeże pacjentkę, że szpik od dawcy może się nie przyjąć, al to jedyna szansa, by wróciła do normalnego życia i zapomniała o zbliżającej się śmierci. W "Na Wspólnej" Ilonę i Maksa (Adam Fidusiewicz) czeka rozłąka. Zdybicka będzie musiała spędzić wiele dni w izolatce, ale teraz przynajmniej ma motywację do walki z chorobą!

"Na Wspólnej" odcinek 2464 w poniedziałek 24.04.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ilona Zdybicka umiera. Jej stan zdrowia pogarsza się, a choroba postępuje. Czy w "Na Wspólnej" pacjentka wygra z rakiem? W tym stadium choroby, ratunkiem może być jedynie przeszczep szpiku.

Lekarz uprzedzi Zdybicką, że to nie daje żadnej gwarancji, bo szpik od dawcy może zostać potraktowany wrogo przez jej organizm i zabieg się nie powiedzie. Ilona jednak zaryzykuje, bo po ślubie z Maksem ma motywację do życia.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2457: Bogdan zażąda badań DNA

W 2464 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski będzie jednak zły, że jego ukochana będzie musiała spędzić wiele dni w izolatce bez możliwości jakichkolwiek odwiedzin. Ilona poprosi jednak, by ostatnie wspólne godziny spędzili w spokoju. Potem będziemy świadkami ich wzruszającego pożegnania. Czy Ilona przeżyje i wyzdrowieje dzięki dawcy szpiku? Już teraz możemy zdradzić, że Brzozowski wkrótce odbierze parterkę ze szpitala!

Szczegóły: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka pokona śmiertelną chorobę

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: