SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2461: Roma uwiedzie szefa

Na Wspólnej, odcinek 2461: Roma uwiedzie szefa

13.04.2017, godz. 20:09
Na Wspólnej odcinek 2420, Roma (Julia Kamińska)
Na Wspólnej odcinek 2420, Roma (Julia Kamińska) foto: x-news

Uwodzicielska Roma (Julia Kamińska) w 2461 odcinku "Na Wspólnej" zacznie ostrzyć zęby na dyrektora generalnego agencji! Jak podaje "Świat Seriali" uda się jej uwieść Macieja (Rafał Sisicki) i postanowi to wykorzystać do własnych celów. Jak zareaguje Kinga (Ilona Wrońska), kiedy zda sobie z tego sprawę w 2461 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2461 w poniedziałek, 17.04.2017, o godz. 20.15 w TVN

Kinga w 2461 odcinku serialu "Na Wspólnej" powróci z USA i od razu postanowi udać się do szefa, aby zdać relację z kongresu. To, co zastanie po wejściu do gabinetu da jej do myślenia! Nie da się nie zauważyć, że Roma i szef całkowicie się do siebie zbliżyli podczas jej nieobecności. Co najlepsze, kochankowie  w 2461 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie będą się kryli ze swoją zażyłością!

Zobacz: Na Wspólnej. Berg ma dorosłą córkę

Brzozowska w 2461 odcinku serialu "Na Wspólnej" da nowej pracownicy do zrozumienia, że potrzebuje chwili na osobności z dyrektorem. Tuż po jej wyśjciu Maciej zacznie się zachwycać Romą, z którą odnalazł "wspólny język". Temat po chwili zejdzie na sprawy zawodowe...

Kingę czeka tego samego dnia w 2461 odcinku "Na Wspólnej" następne zaskoczenie. Okaże się, że Roma zmieniła decyzję Brzozowskiej odnośnie kampanii na swój własny pomysł. Jakim cudem tego dokonała? Okłamując kolegów z pracy, że szefowa się zgodziła!

Później dyrektor zobaczy płaczące cudo agencji na korytarzu. Kiedy spyta o powód smutku Roma odpowie, że się w nim zakochała! Następnie pocałuje go namiętnie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka na odwyku, a Darek z kochanką

Maciej w końcu w 2461 odcinku "Na Wspólnej" ulegnie nowej kochance. Kinga będzie oburzona jego naiwnością - nowa, ambitna pracownica owinęła sobie dyrektora wokół palca. Wkrótce Brzozowską z tego powodu czekają spore problemy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: