SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2460: Włodek żałuje małżeństwa z Marią. Co dalej w Na Wspólnej?

Na Wspólnej, odcinek 2460: Włodek żałuje małżeństwa z Marią. Co dalej w Na Wspólnej?

13.04.2017, godz. 20:23
Na Wspólnej odc. 2022. Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odc. 2022. Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto: x-news

Kryzys w małżeństwie Ziębów! W 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zacznie mieć serdecznie dosyć swojej ukochanej żony. Przez zachowanie Marii (Bożena Dykiel) Zięba praktycznie rzuci się na nią z pięściami i jedynie cudem nie dojdzie do tragedii. Co wydarzy się w rodzinie Ziębów w 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2460 w czwartek 13.04.2017, o godz. 20.15 w TVN

Szok! W małżeństwie Ziębów w 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do ostrej kłótni, a o mały włos Włodek nie pobije swojej żony. O ile są zgodnym małżeństwem, to potrafią kłócić się o błahostki. Tak będzie i tym razem.

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka pokona śmiertelną chorobę

Co dokładnie wydarzy się w 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Jak podaje "Świat Seriali" Włodek rozpocznie poszukiwania swoich ukochanych wędek oraz innych akcesoriów do łowienia ryb. Pomimo tego, że przeszuka wszystkie możliwe miejsca, po jego przyborach nie będzie śladu. Maria widząc bałagan powstały przy poszukiwaniach, każe mężowi w 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej" posprzątać, na co zdenerwowany Włodek nie zareaguje z uśmiechem... Zwali zagubienie wędek na żonę.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Igor wini siebie za poronienie Elżbiety

Pouczy również Tomka (Krzysztof Chodorowski) w 2460 odcinku serialu "Na Wspólnej", aby nigdy nie wchodził w związek małżeński, ponieważ wynikają z tego same kłopoty! Zraniona słowami męża Maria powie w ramach zemsty, że to ona pozbyła się ukochanych rzeczy Włodka. Rozwścieczony mężczyzna rzuci się na żonę w 2460 odcinku "Na Wspólnej" i tylko dzięki interwencji chłopaka nie dojdzie do rękoczynu. Od tej chwili Zięba postanowi wyjść spod pantofla Marii. Jak zakończy się ten kryzys?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: