SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Berg ma dorosłą córkę

Na Wspólnej. Berg ma dorosłą córkę

21.03.2017, godz. 19:30
Na Wspólnej odcinek 2456, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Zosia (Stephanie Jaskot)
Na Wspólnej odcinek 2456, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Zosia (Stephanie Jaskot) foto:

Nieoczekiwany obrót zdarzeń w "Na Wspólnej". Wkrótce w życiu Bogdana (Wojciech Brzeziński) pojawi się młoda kobieta. Zosia (Stephanie Jaskot) okaże się jego córką! 24-letnia panienka zniszczy związek swojego ojca? Joanna (Anna Cieślak) przeżyje szok. Co dokładnie wydarzy się w 2457 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2457 w poniedziałek 10.04.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2457 odcinku "Na Wspólnej" w życiu Berga niespodziewanie pojawi się 24-letnia blondynka. Zosia okaże się jego córką! Mężczyzna będzie w szoku i opowie o wszystkim ukochanej Joannie... Żona Bogdana nie będzie zadowolona.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Igor wini siebie za poronienie Elżbiety

Ojciec Kasi (Julia Chatys), Jarka (Wojciech Rotowski), Franka (Natan Czyżewski) i małej Michalinki zostanie ojcem po raz piąty i to z dnia na dzień! Zosia wyzna mu, że nie chce wchodzić mu w paradę, a jedynie lepiej go poznać, wyjść z nim na miasto i porozmawiać.

W "Na Wspólnej" Joanna będzie w szoku, gdy na jaw wyjdzie prawda o kolejnym dziecku jej męża i z przerażeniem zacznie wypytywać, kiedy zamierza poinformować o tym resztę rodziny. Tymczasem mężczyzna złoży Zosi obietnicę częstych spotkań i zapewni, że wkrótce nadrobią stracony czas...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: