SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor wini siebie za poronienie Elżbiety

Na Wspólnej. Igor wini siebie za poronienie Elżbiety

14.03.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2458, Zuza (Małgorzata Socha), Elżbieta (Paulina Chapko)
Na Wspólnej odcinek 2458, Zuza (Małgorzata Socha), Elżbieta (Paulina Chapko) foto:

Elżbieta (Paulina Chapko) wybaczy Igorowi (Jakub Wesołowski) zdradę z Wiką (Jadwiga Gryn) i da mu kolejną szansę. Ich wspólne szczęście nie potrwa jednak długo. W 2454 odcinku "Na Wspólnej"Marcinkowa trafi do szpitala i poroni. Nowak będzie obwiniać się o całą tragedię, bo to przecież on przysporzył ukochanej zmartwień, które mogły negatywnie wpłynąć na zdrowy rozwój ciąży. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2454 w środę 22.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

Elżbieta i Igor mieli być piękną rodziną, ale dziennikarz pokusił się na skok w bok i zdradził ukochaną z Wiktorią. Mściwa kochanka powiedziała ciężarnej Elżbiecie, że sypia z Nowakiem! W "Na Wspólnej" Elżbieta była w szoku i zostawiła partnera, z którym zaszła w ciążę.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

Julka (Maja Oświecińska) namówi ojca, żeby walczył o Elżbietę, a ta w końcu zgodzi się dać mu drugą szasnę. Niestety niedługo po pojednaniu, kobieta źle się poczuje, a dziennikarz zawiezie ją do szpitala. Okaże się, że Marcinkowa poroniła. Nowak będzie mieć pretensje do siebie i zacznie się obwiniać. Gdyby nie jego zachowanie, Elżbieta nie miałaby przecież tylu zmartwień i stresów. Mężczyzna spędzi przy jej szpitalnym łóżku całą noc... Niedoszła mama jednak nie będzie chciała z nim rozmawiać i w 2454 odcinku "Na Wspólnej" odeśle go do domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: