SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2452: Policja przesłucha Marcina w sprawie gwałtu - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 2452: Policja przesłucha Marcina w sprawie gwałtu - ZWIASTUN

30.03.2017, godz. 11:00
Na Wspólnej odcinek 2452, Dorota (Julia Wieniawa), Danka (Lucyna Malec), Marcin (Antek Królikowski)
Na Wspólnej odcinek 2452, Dorota (Julia Wieniawa), Danka (Lucyna Malec), Marcin (Antek Królikowski) foto: x-news

W 2452 odcinku serialu "Na Wspólnej" Marcin (Antek Królikowski) wpadnie w ręce policji! Idąc do pracy zatrzyma go po drodze Danuta (Lucyna Malec) oraz dwójka funkcjonariuszy. Węgrzycki w 2452 odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie musiał odpowiedzieć na kilka pytań... A co zezna Dorota (Julia Wieniawa)?

"Na Wspólnej" odcinek 2452 w czwartek 30.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2452 odcinku serialu "Na Wspólnej" Marcin nawet nie spodziewa się tego, jak daleko zajdzie sprawa z Dorotą. Niestety, Olek w poprzednich odcinkach serialu "Na Wspólnej" odwiedził Danutę i powiedział, że nowy nauczyciel zgwałcił uczennicę. Z tego powodu w 2452 odcinku "Na Wspólnej" Węgrzyckiego w szkole powita dwójka policjantów.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2457: Bogdan zażąda badań DNA

- Dzień dobry, Marcin Węgrzycki? - spyta funkcjonariusz - Chcielibyśmy zadać panu kilka pytań?
- Państwo są z policji. (...) - wyjaśni Danuta zdziwionemu Marcinowi - Do czasu wyjaśnienia sprawy jest pan zawieszony w obowiązkach nauczyciela.

Podczas przesłuchania Węgrzyckiego, Dorota również będzie odpowiadała na kilka pytań, zadawanych przez policjantkę. Zignoruje dochodzenie i nie powie nic, zamiast tego, zalewając się łzami.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 2452: Ostrowski narkomanem? Ewa jest przerażona

- Ile razy mam powtarzać? - powie Marcin policji w 2452 odcinku serialu "Na Wspólnej" - Nic jej nie zrobiłem, ten Olek bredzi! Czy jestem o coś oskarżony? (...) - pod naporem kolejnych, sugestywnych pytań nauczyciel nie wytrzyma - Nigdy w życiu nie zmusiłem kobiety do seksu. Mam tego dość! Nie będę rozmawiał z policją bez adwokata. Jestem zatrzymany? Oskarżony? Nie? To do widzenia.

Węgrzycki wyjdzie z pomieszczenia. Dorota nadal nie odpowie na żadne pytanie... Dalszy ciąg przesłuchań nastąpi w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej". Czy Marcin trafi do więzienia za gwałt na uczennicy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: