SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Olek pobije Marcina

Na Wspólnej. Olek pobije Marcina

27.03.2017, godz. 19:11
Na Wspólnej odcinek 2328, Marcin (Antek Królikowski), Dorota (Julia Wieniawa)
Na Wspólnej odcinek 2328, Marcin (Antek Królikowski), Dorota (Julia Wieniawa) foto:

W "Na Wspólnej" Olek (Miłosz Konkel) rzuci się na nauczyciela fizyki z pięściami i rzuci na niego poważne oskarżenia. Danuta (Lucyna Malec) będzie w szoku, gdy usłyszy, że Marcin (Antek Królikowski) zgwałcił Dorotę (Julia Wieniawa)! Mężczyzna będzie zaskoczona doniesieniami ucznia, ale sprawa znacznie się skomplikuje. Co się wydarzy w 2449 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2449 w poniedziałek 27.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Dorota miała problemy z zaliczeniem fizyki, ale teraz prawdziwe kłopoty będzie miał jej nauczyciel. Młody fizyk, który niedawno dołączył do pracy w miejskim liceum zostanie oskarżony o gwałt! W 2449 odcinku "Na Wspólnej" jeden z uczniów rzuci się na niego z pięściami, a gdy Danka wezwie go na rozmowę wyzna, że stanął w obronie koleżanki.

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

Olek wyzna, że Marcin zgwałcił Dorotę, ale gdy dyrektorka powie mu, że to poważne oskarżenia, chłopak nie zmiani zdania. Zimińska wezwie do siebie uczennicę i fizyka, a gdy podejrzenia się potwierdzą, Marcin nie będzie krył zdziwienia!

Czy to znaczy, że nastolatkowie wrabiają go w tak poważne przestępstwo? A może na prawdę ma coś na sumieniu? Jakiś czas temu Antek Królikowski zdradził, że jego bohater będzie miał poważne problemy z prawem przez zamiłowanie do... młodych kobiet!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: