SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

07.03.2017, godz. 21:41
Na Wspólnej odcinek 2467, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2467, Ilona (Anna Samusionek) foto:

Wzruszające chwile czekają fanów "Na Wspólnej". Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) i Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz) w końcu wezmą ślub. W 2449 odcinku "Na Wspólnej" Urzędnik Stanu Cywilnego zjawi się przy szpitalnym łóżku, żeby oficjalnie ogłosić ich mężem i żoną. Na skromnej ceremonii zjawi się także Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) w charakterze świadków.

"Na Wspólnej" odcinek 2449 w poniedziałek 27.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ilona kompletnie straciła nadzieję na lepsze jutro, a chęć życia wywoływała u niej jedynie myśl o ślubie z Maksem. Brzozowski zostawił dla niej Miśkę, oświadczył się i obiecał, że razem pokonają białaczkę.

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka

Niestety Zdybicka jest w coraz gorszym stanie. Z dnia na dzień jest coraz słabsza i w 2449 odcinku "Na Wspólnej" lekarz nie pozwoli jej opuścić szpitala na jej własny ślub! Chora będzie załamana, a Brzozowski będzie próbował jej wyjaśnić, że to wszystko dla jej dobra, a zbyt niskie ciśnienie powoduje, że lekarz nie chce spuścić jej z oka.

Ilona będzie kompletnie załamana. Maks jednak znajdzie rozwiązanie. Mężczyzna - choć to nie będzie takie proste - namówi urzędnika, żeby przyjechał do szpitala. Ślub odbędzie się w szpitalnym łóżku Ilony. Kinga pomoże jej się przebrać i cały czas będzie jej towarzyszyć w charakterze świadkowej. Ilona w końcu się uśmiechnie i będzie wzruszona, że partner to wszystko dla niej przygotował. Czy taki zwrot akcji sprawi, że Zdybicka pokona śmiertelną chorobę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: