SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona umrze jeśli nie znajdzie dawcy szpiku

Na Wspólnej. Ilona umrze jeśli nie znajdzie dawcy szpiku

21.02.2017, godz. 21:00
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) foto:

W "Na Wspólnej" Zdrowie Ilony (Anna Samusionek) wisi na włosku. W 2447 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka pyta doktora, jakie są jej szanse na dalsze życie, bez zdobycia szpiku. Niestety lekarz nie jest w stanie udzielić odpowiedzi.  Czy Ilona przezwycięży chorobę? Co dalej ją czeka? I czy ślub z Maksem (Adam Fidusiewicz) postawi ją na nogi?

"Na Wspólnej" odcinek 2447 - we wtorek, 21.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

Stan zdrowia Ilony z dnia na dzień jest coraz gorszy. Odkąd Brzozowska dowiedziała się o tym, że od środka pożera ją śmiertelny nowotwór straciła wolę walki i chęci do życia. Teraz Ilonie zależy na informacji - jak długo jeszcze będzie żyła. W między czasie chora i jej ukochany planują już ślub!

Zobacz: Na Wspólnej. Maks wróci do śmiertelnie chorej Ilony

Tymczasem w 2447 odcinku "Na Wspólnej" Izabela (Anna Korz) odwiedzi swojego syna. Dozna szoku, kiedy Maks oznajmi jej, że razem z Ilona postanowili spotkać się na ślubnym kobiercu. Matka robi co może, żeby wybić mu ten pomysł z głowy.

Podda się, gdy Maks stwierdzi, że kocha Zdybicką. Brzozowska odwiedzi więc przyszłą synową, by dać jej do zrozumienia, że o wszystkim już wie. Ilona zapewnia Izabelę, że nie namawiała Maksa na ich małżeństwo. Doda również, że ich wspólne życie nie potrwa długo... Brzozowska wychodząc życzy Ilonie, żeby przezwyciężyła chorobę, by razem z jej synem wiodła piękne życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: