SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Roman pomoże Agnieszce pokonać nałóg

Na Wspólnej. Roman pomoże Agnieszce pokonać nałóg

07.03.2017, godz. 17:00
Na Wspólnej odcinek 2441, Agnieszka (Katarzyna Walter), Roman (Waldermar Obłoza)
Na Wspólnej odcinek 2441, Agnieszka (Katarzyna Walter), Roman (Waldermar Obłoza) foto: x-news

Roman (Waldemar Obłoza) wyciągnie Agnieszkę (Katarzyna Walter) z alkoholowej pułapki! W 2441 odcinku "Na Wspólnej" to właśnie on namówi ją na leczenie. Olszewska zgodzi się wyjechać na terapię, a to nie ucieszy Darka (Michał Mikołajczak). Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN?

"Na Wspólnej" odcinek 2441 w poniedziałek 13.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2441 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka z pomocą Romana próbuje załatwić sobie miejsce w ośrodku odwykowym. Mówi Darkowi o tym, że zamierza podjąć leczenie. Żbik musi natychmiast działać, inaczej jego plan się nie powiedzie...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona i Maks wezmą ślub w szpitalu

Plany Olszewskiej krzyżują plany młodego prawnika, który chciał odebrać jej cały dorobek. Na nieszczęście dla Agnieszki, Darek wciąż będzie kombinować i powie jej, że postanowił wyjechać.

Wtedy zdesperowana prawniczka będzie gotowa zrobić dosłownie wszystko, żeby zatrzymać ukochanego przy sobie. Sama wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje mu, by został jej wspólnikiem! Jesteśmy w szoku... Agnieszka z miłości zrobiła się szalenie naiwna, a młody partner bez opamiętania to wykorzystuje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: