SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Grzegorz zafunduje operację Mani

Na Wspólnej. Grzegorz zafunduje operację Mani

01.03.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej 2433, Żaneta (Anna Guzik), Mania (Zuzia Kaszuba)
Na Wspólnej 2433, Żaneta (Anna Guzik), Mania (Zuzia Kaszuba) foto:

Do operacji Mani (Zuzia Kaszuba) w "Na Wspólnej" zostało coraz mniej czasu, a Żaneta (Anna Guzik) i Wojtek (Wojciech Błach) nadal nie mają potrzebnych pieniędzy. Mimo licznych akcji wciąż brakuje im 60 tysięcy złotych. W 2440 odcinku "Na Wspólnej" niespodziewanie na ich konto wpływa brakująca kwota. Darczyńcą okazuje się Grzegorz (Leszek Lichota)!

"Na Wspólnej" odcinek 2440 w poniedziałek 27.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" tragiczny wypadek na motorze sprawił, że córka Żanety wymaga skomplikowanego leczenia, a nawet operacji mózgu, która pozwoli jej wrócić do normalnego życia.

Wojtek czuje się wszystkiemu winny, ale kocha Manię jak córkę, więc z zapałem angażuje się w akcję uzbierania pieniędzy na zabieg. Tymczasem...

Zobacz: Na Wspólnej. Grzesiek po latach milczenia kontaktuje się z Żanetą - ZWIASTUN

W 2440 odcinku "Na Wspólnej" do operacji Mani pozostało zaledwie kilka dni, a jej rodzicom nie udało się zebrać brakujących 60 tysięcy złotych. Wojtek zamieszcza w internecie prośbę o pomoc. Niespodziewanie Żaneta otrzymuje przesyłkę z całą kwotą. Darczyńcą okazuje się Grzegorz! Mężczyzna odezwał się do ukochanej po latach milczenia, bo dowiedział się o chorobie swojego dziecka. Jak zareaguje obecny partner Żanety, gdy dowie się, że Grzegorz zafundował zabieg swojej biologicznej córki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: