SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Elżbieta dowie się o romansie Igora i nie powie mu o ciąży

Na Wspólnej. Elżbieta dowie się o romansie Igora i nie powie mu o ciąży

23.02.2017, godz. 20:30
Na Wspólnej, Elżbieta (Paulina Chapko), Wika (Jadwiga Gryn)
Na Wspólnej, Elżbieta (Paulina Chapko), Wika (Jadwiga Gryn) foto:

Prawda wyjdzie na jaw. W 2435 odcinku "Na Wspólnej" Wika (Jadwiga Gryn) postanowi przeprowadzić się do Szczecina, a Igor (Jakub Wesołowski) w rozmowie z Martą (Joanna Jabłczyńska) szczerze odetchnie z ulgą. W tym samym odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta (Paulina Chapko) dowie się, że jest w ciąży, ale nie zdąży przekazać Nowakowi dobrej nowiny. Szymańska nieoczekiwanie zawróci samochód wyjeżdżając z Warszawy i odwiedzi rywalkę, by powiedzieć jej o płomiennym romansie z dziennikarzem!

"Na Wspólnej" odcinek 2435 - środa, 1.03.2017, o godz. 20.15 w TVN

Igor zdradził Elżbietę z Wiktorią, ale szybko tego pożałował i zerwał z kochaną. Myśleliście, że jego romans nigdy nie wyjdzie na jaw i Nowak dalej będzie bawić się w szczęśliwą rodzinkę? Nic bardziej mylnego.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka leczy się z alkoholizmu

Szymańska będzie zrozpaczona faktem, że Igor tylko się nią zabawił. Postanowi się zemścić! W 2435 odcinku "Na Wspólnej" poinformuje byłego kochanka, że podjęła decyzję o wyprowadzce z Warszawy. Dziennikarz odetchnie z ulgą, będzie pewien, że od teraz brunetka na zawsze zniknie z jego życia. Zadowolony o wszystkim powie Marcie.

Chwilę później zadzwoni do niego podekscytowana Elżbieta. Ukochana Igora dowie się, że jest w ciąży i nie będzie mogła doczekać się jego powrotu do domu. Uprzedzi ją jednak ktoś inny...

Wika niespodziewanie zawróci samochód wyjeżdżając z Warszawy. Powie dzieciom, że czegoś zapomniała i złoży rywalce niezapowiedzianą wizytę. Powie o swoim romansie z dziennikarzem, a Elżbieta wyrzuci ją z domu. Zrozpaczona partnerka Igora spakuje się i ucieknie z domu, a na stole zostawi kartkę informując, że o wszystkim już wie.

Zobacz: Na Wspólnej. Miśka przyłapie Maksa z Iloną

W 2435 odcinku "Na Wspólnej" Marta zaprosi Elżbietę do siebie. Kobieta będzie załamana i zacznie żałować, że zrujnowała swoje małżeństwo z Marcinkiem (Andrzej Niemirski) tracąc głowę dla zdrajcy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: