SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka leczy się z alkoholizmu

Na Wspólnej. Agnieszka leczy się z alkoholizmu

07.02.2017, godz. 14:00
Na Wspólnej odcinek 2431 Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2431 Agnieszka (Katarzyna Walter) foto: x-news

Agnieszka (Katarzyna Walter) w 2434 odcinku serialu "Na Wspólnej" wreszcie podejmie decyzję o rzuceniu alkoholu! Każe wyprowadzić się Darkowi (Michał Mikołajczak) z jej mieszkania i postanowi rozpocząć terapię. Co dokładnie wydarzy się w 2434 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2434 - wtorek, 28.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Pewnej nocy, w 2434 odcinku serialu "Na Wspólnej", Agnieszce przyśni się koszmar! W tym śnie będzie przypięta do szpitalnego łóżka, opleciona pasami, bez możliwości ruchu. Czy to metafora do sideł alkoholizmu, a może widmo tego, co ją może czekać jeśli nie przestanie pić? Kto wie, ważne, że po przebudzeniu Agnieszka w 2434 odcinku "Na Wspólnej" postanowi dojść ze sobą do ładu!

Zobacz: Na Wspólnej. Miśka przyłapie Maksa z Iloną

Tuż po przebudzeniu w 2434 odcinku serialu "Na Wspólnej" Olszewska sięgnie po kieliszek, ale potem odrzuci go, wściekła na siebie, na swój nałóg i na bezradność wobec własnych problemów. Oczywiście Darek chwilę później podstawi jej pod nos butelkę alkoholu. Nie byle jakiego, bo koniaku. Ale chociaż słodki napój będzie kusił Agnieszkę, to w 2434 odcinku "Na Wspólnej" kobieta odtrąci "ukochanego" i jego ofertę napicia się.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Antek Królikowski jako nauczyciel Marcin

Oznajmi Darkowi, że musi się od niej wyprowadzić, i to jak najszybciej! Ale niestety, to nie tak, jakby fani Olszewskiej chcieli. Agnieszka stwierdzi w 2434 odcinku serialu "Na Wspólnej", że to z powodu jej choroby, a nie dlatego, że Żbik jest zwykłą szumowiną! Dareczek oczywiście zapewni ją o swoim oddaniu i wsparciu, czym bardzo wzruszy swoją ukochaną. Na domiar wszystkiego Olszewska poprosi Weronikę (Renata Dancewicz) o zajęcie się kancelarią. Czy Agnieszce uda się wyzdrowieć?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: