SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona Zdybicka nie chce się leczyć!

Na Wspólnej. Ilona Zdybicka nie chce się leczyć!

17.01.2017, godz. 16:42
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek) foto:

Ilona (Anna Samusionek) coraz słabsza. W 2426 odcinku "Na Wspólnej" lekarz poinformuje Zdybicką, że dotychczasowe leczenie nic nie daje i konieczna będzie silniejsza chemioterapia. Mama Wiktorka (Kajetan Borowski), która już po słabszych dawkach będzie czuć się koszmarnie, odmówi i zacznie szykować się na śmierć. W "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) będzie próbował przekonać byłą partnerkę, żeby zawalczyła o siebie, bo jeszcze nie wszystko stracone. Uda mu się?

"Na Wspólnej" odcinek 2426 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ilona Zdybicka nie ma siły o siebie walczyć! W 2426 odcinku "Na Wspólnej" lekarz poinformuje ją, że konieczne będzie podjęcie silniejszego leczenia chemią, bo dotychczasowe nie okazało się skuteczne. Wykończona pacjentka zaleje się łzami i zrezygnuje z dalszej walki o życie.

Maks będzie załamany, gdy była partnerka wręczy mu pudło z książkami dla Wiktorka, które ma mu przekazać w odpowiednim czasie. Brzozowski weźmie się w garść i postanowi uzmysłowić Ilonie, że ma dla kogo żyć.

Zobacz: Na Wspólnej. Maks wróci do śmiertelnie chorej Ilony

Maks powie Ilonie, że wyjście ze szpitala to nie odwaga, ale zwykłe tchórzostwo. Zacznie nalegać i błagać, żeby zgodziła się chociaż na dwa tygodnie leczenia silniejszą dawką, a jeśli po tym czasie zechce wypisać się na własne życzenie, on nie będzie protestować. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" i czy Brzozowski uratuje Zdybickiej życie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: