SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Antek Królikowski jako nauczyciel fizyki

Na Wspólnej. Antek Królikowski jako nauczyciel fizyki

13.02.2017, godz. 20:26
Na Wspólnej odcinek 2425, Marcin (Antek Królikowski)
Na Wspólnej odcinek 2425, Marcin (Antek Królikowski) foto:

Wcielał się w rolę słynnego Eugeniusza Bodo w TVP1 i zagrał Władka "Beksę" w kultowym "Czasie honoru". Tym razem zobaczymy go w "Na Wspólnej". Antek Królikowski wcieli się w rolę Marcina - nauczyciela fizyki i wiadomo już, że będzie miał spore problemy przez romans z jedną z uczennic! Sprawdźcie, co młody aktor powiedział o swojej roli w serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2425 - wtorek, 12.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Producenci "Na Wspólnej" nie przestają nas zaskakiwać. Wkrótce na ekranie pojawi się Julia Kamińska, ale nie tylko ona dołączyła do stałej obsady serialu. W 2425 odcinku "Na Wspólnej" na ekranie pojawi się Antek Królikowski.

- Mój nowy bohater też będzie miał swój problem w serialu. Będę nauczycielem fizyki w liceum. Mam dobry kontakt z młodzieżą, czasem nawet za dobry - powiedział aktor w jednym z najnowszych wywiadów.

Zobacz: Na Wspólnej. Cud! Mania wyzdrowieje

Nauczyciel będzie miał poważne problemy, bo wda się w romans z uczennicą. Dziewczyna będzie dorosła, więc nie będzie mowy o przestępstwie. W szkole padną na niego jednak poważne oskarżenia! Co dokładnie wydarzy się w "Na Wspólnej". Musicie śledzić losy nowych bohaterów na ekranie TVN.

- Przyjąłem tę rolę, bo wiem, że nigdy nie będę nauczycielem, a na pewno nie nauczycielem fizyki. To dla mnie odjazd, mogę się tym pobawić - dodał aktor z uśmiechem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: