SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mania przejdzie operację mózgu

Na Wspólnej. Mania przejdzie operację mózgu

17.01.2017, godz. 16:00
Na Wspólnej odcinek 2360, Żaneta (Anna Guzik), Mania (Zuzia Kaszuba)
Na Wspólnej odcinek 2360, Żaneta (Anna Guzik), Mania (Zuzia Kaszuba) foto:

Mania (Zuzia Kaszuba) pójdzie pod nóż? W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" po niedozwolonej kuracji medyczną marihuaną, Wojtek (Wojciech Błach) uzna, że najlepiej będzie, jeśli dziewczynka podda się operacji mózgu. Żaneta (Anna Guzik) będzie przerażona i się na to nie zgodzi. W 2416 odcinku "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) będzie jednak po stronie Wojtka, czy namówi synową na radykalny zabieg?

"Na Wspólnej" odcinek 2416 - środa, 25.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Dramat Żanety i jej córki trwa. Po wypadku na motocyklu dziewczynka nadal nie może dojść do siebie. Ataki padaczki przychodzą niespodziewanie i zwyczajnie zagrażają jej życiu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka nie chce się leczyć!

W "Na Wspólnej" Mania spędziła dużo czasu w szpitalu, a liczne zabiegi nie przyniosły oczekiwanych skutków. Dziewczynka przeżyła wypadek, ale teraz choruje na padaczkę.

Lekarze odmówili także podania jej medycznej marihuany. Wojtek próbował więc na własną rękę zdobyć narkotyki. W 2416 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna zrozumie jednak, że to nie jest najlepsze wyjście...

Zobacz: Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wyjdzie z nałogu

Żaneta będzie przeciwna pomysłowi Wojtka, by przeprowadzić operację mózgu Manii. Zwierzy się Marii, która nie podziela jednak oburzenia synowej. Co wydarzy się dalej i czy Żaneta zgodzi się wysłać córkę na szalenie ryzykowną operację?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: