SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor zakończy romans z Wiką!

Na Wspólnej. Igor zakończy romans z Wiką!

27.12.2016, godz. 15:15
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn)
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn) foto:

Igor (Jakub Wesołowski) posłucha Marty (Joanna Jabłczyńska) i w 2412 odcinku "Na Wspólnej" zerwie kontakt z kochanką. Zrozpaczona Wika (Jadwiga Gryn) zacznie nachodzić Nowaka pod jego domem w czasie, gdy on będzie próbował ratować swój związek z Elżbietą (Paulina Chapko). Czy żądna zemsty kochanka powie partnerce dziennikarza, że mieli romans? Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2412 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Igor wdał się w romans z żoną zmarłego dziennikarza. Zaczęło się od pocieszania, pożyczania pieniędzy, a potem... wylądowali w łóżku!

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Nowak postąpił podle. Ma przecież Elżbietę, która jest dla niego gotowa na każde poświęcenie. Wkrótce w "Na Wspólnej" o romansie Nowaka dowie się Marta i to ona przywróci go do pionu i wyjaśni, że najlepiej będzie, jeśli zakończy romans.

Dziennikarz posłucha przyjaciółki i zostawi kochankę, ale ona nie da za wygraną. W 2412 odcinku "Na Wspólnej" gdy Nowak wybierze się z córką i ukochaną na rodzinną przejażdżkę, pod jego blokiem czaić się będzie brunetka, która zawróciła mu w głowie.

Igor odeśle swoje dziewczyny do samochodu i pójdzie rozmówić się z Wiką. Dziewczyna we łzach poprosi, by jej nie zostawiał, ale on będzie nieugięty.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

Tego samego dnia Elżbieta zaproponuje ukochanemu, żeby postarali się o rodzeństwo dla Julki (Maja Oświecińska). Mężczyzna zgodzi się i od razu weźmie się do pracy. Tymczasem zrozpaczona Wiktoria będzie topić smutki w alkoholu. Ciekawe, czy postanowi powiedzieć rywalce, że miała romans z jej facetem...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: