SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka zatrudni Olę

Na Wspólnej. Agnieszka zatrudni Olę

18.01.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 1894. Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odc. 1894. Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto:

Gdy Ola (Marta Wierzbicka) wreszcie pozna prawdę o Gosi (Anna Kerth) i Błażeju (Jakub Świderski) postanowi zacząć nowe życie. W 2412 odcinku "Na Wspólnej" widok zakochanych będzie dla Zimińskiej nożem w serce. Dziewczyna postanowi wyprowadzić się z domu i zacząć żyć na własny rachunek, by zapomnieć o miłosnych problemach i siostrze, która okazała się zdrajczynią. W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Olszewska zatrudni Zimińską, ale szybko tego pożałuje.

"Na Wspólnej" odcinek 2412 - wtorek, 18.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" informacja o ślubie Gosi i Błażeja dosłownie załamie Olę. Dziewczyna znów wyjdzie z domu, ale tym razem zamiast targnąć się na własne życie, postanowi wszystko zmienić.

W 2412 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska zadzwoni do koleżanki z prośbą, czy mogłaby się do niej wprowadzić. Odezwie się także do Agnieszki i poprosi, by dała jej pracę w kancelarii.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka nie chce się leczyć!

Choć Olszewska już raz pożałowała, że zatrudniła Olę - tym razem da jej drugą szansę. Zimińska szybko zacznie żyć na własny rachunek by zapomnieć o zakłamanej siostrze, która wkrótce urodzi Błażejowi dziecko i weźmie z nim ślub. Tymczasem gdy prawniczka zobaczy z jakim zaangażowaniem Darek (Dariusz Żbik) wprowadza Olę w codzienne obowiązki, pożałuje, że zatrudniła młodą dziewczynę. Czy Zimińska przyczyni się do rozpadu związku Agnieszki i Żbika?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: