SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola załamana ślubem Gosi i Błażeja

Na Wspólnej. Ola załamana ślubem Gosi i Błażeja

17.01.2017, godz. 20:08
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth)
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth) foto: TVN

Gosia (Anna Kerth) znów wbije Oli (Marta Wierzbicka) nóż w serce! W 2411 odcinku "Na Wspólnej" młoda Zimińska dowie się, że jej siostra urodzi Błażejowi (Jakub Świderski) dziecko i zostanie jego żoną! Na samą myśl o ślubie Gosi i prezentera radiowego Ola wpadnie w szał i ucieknie z domu. Czy dziewczyna znów będzie próbowała popełnić samobójstwo? Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2411 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ola chciała się zabić, gdy dowiedziała się o romansie Gosi z jej byłym chłopakiem, a teraz będzie jeszcze gorzej. Po próbie samobójczej młodszej siostry, Zimińska zerwała z Błażejem, ale zorientowała się, że jest z nim w ciąży. Początkowo chciała usunąć ciążę, ale w ostatniej chwili zrezygnowała z zabiegu.

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Gosia powiedziała bliskim o ciąży, a Błażej dowiedział się o tym jako ostatni, gdy Zimińska po wielu tygodniach zgodziła się na spotkanie. Chłopak stanął na wysokości zadania i się jej oświadczył! W 2411 odcinku "Na Wspólnej" Ola dowie się, że Gosia i Błażej będą szczęśliwą rodziną, bo jej siostra przyjęła zaręczyny.

Po rozmowie Ola spakuje się i wybiegnie z domu. Przestanie odbierać telefonów od rodziców. Czy znów będzie chciała targnąć się na swoje życie

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: