SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kasia wyjedzie do Hiszpanii

Na Wspólnej. Kasia wyjedzie do Hiszpanii

28.12.2016, godz. 22:47
Na Wspólnej odc. 2319. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 2319. Dominik (Mateusz Gąsiewski), Kasia (Julia Chatys) foto:

W "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) zostawi rodzinę i wyjedzie do Hiszpanii! Nastolatka dostała się do wymarzonej szkoły dla projektantów, ale ani ojciec (Wojciech Brzeziński), ani Joanna (Anna Cieślak) jej nie wspierają. W 2407 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna wyjedzie z kraju, ale przed odlotem pogodzi się z Dominikiem (Mateusz Gąsiewski)!

"Na Wspólnej" odcinek 2407 - poniedziałek, 9.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kasia potajemnie złożyła papiery do modowej szkoły za granicą i będzie w szoku, gdy zostanie przyjęta. Niestety nasolatka nie będzie mogła liczyć na wsparcie najbliższych...

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka umiera!

W 2399 odcinku "Na Wspólnej" Kasia otrzymuje list z Hiszpanii. Dziewczyna została przyjęta do prestiżowej madryckiej szkoły designu. Bogdanowi i Joannie tłumaczy, że nic im nie mówiła, ponieważ nie wiedziała, czy uda jej się tam dostać.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

W 2407 odcinku "Na Wspólnej" wbrew woli ojca, dziewczyna zdecyduje się na wyjazd. Wcześniej wyzna jednak Joannie, że bardzo tęskni za Dominikiem i żałuje, że się z nim rozstała. Nieoczekiwanie chłopak zaczepi ją przed domem i przeprosi za swoje zachowanie.

Nastolatkowie dojdą do wniosku, że wolą być razem nawet na odległość, niż zapomnieć o sobie na zawsze. Kasia będzie szczęśliwa i spędzi z ukochanym dosłownie każdą chwilę przed odlotem do Madrytu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: