SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona umrze na raka?

Na Wspólnej. Ilona umrze na raka?

02.01.2017, godz. 23:14
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) foto:

Ilona (Anna Samusionek) poważnie chora. W 2404 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Marek Włodarczyk) zawiezie kochankę do lekarza, a diagnoza będzie bardzo niepokojąca. Gdy wyniki badań krwi będą już w przychodni, pielęgniarka szybko zadzwoni do Ilony i poprosi, by jeszcze tego samego dnia stawiła się u lekarza. To właśnie wtedy w "Na Wspólnej" Zdybicka dowie się, że choruje na białaczkę i nie zostało jej wiele czasu... Bizneswoman postanowi ukryć swoje problemy przed Brzozowskim (Adam Fidusiewicz).

"Na Wspólnej" odcinek 2404 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Dramat Zdybickiej w premierowych odcinkach "Na Wspólnej". Już w 2397 odcinku Ilona źle się poczuje i przez to nie odbierze Maksa z lotniska. Skłamie jednak, że zatrzymała ją policja.

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka jest chora! Co jej dolega?

Z Iloną będzie niestety coraz gorzej. W 2404 odcinku "Na Wspólnej" w czasie pocałunków z kochankiem kobieta zasłabnie. Paweł będzie przerażony i mimo protestów blondynki od razu zawiezie ją do przychodni.

Lekarz zbada Zdybicką i wyśle ją na badania krwi. Tego samego dnia, gdy wyniki będą już dostępne, pielęgniarka zadzwoni do pacjentki i poprosi, by pilnie zjawiła się na wizycie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

Doktor nie będzie miał dla Ilony dobrych wieści. - To białaczka - usłyszy przerażona Ilona, a lekarz wyzna, że teraz każdy dzień jest ważny, bo zostało jej coraz mniej czasu. Zdybicka zostanie skierowana do szpitala na leczenie. Załamana kobieta wpadnie w panikę i zacznie płakać. Zadzwoni też do Maska z prośbą, by zaopiekował się synkiem przez najbliższe dwa tygodnie. Bizneswoman skłamie, że wyjeżdża służbowo i nie wspomni o swojej chorobie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: