SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska pijaczką!

Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska pijaczką!

19.12.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter) foto:

Agnieszka (Katarzyna Walter) ma poważny problem z nałogiem! W "Na Wspólnej" Olszewska znów zaczęła zaglądać do kieliszka, a to zrujnuje jej związek i karierę prawniczki! Agnieszka zapisze się na terapię Anonimowych Alkoholików, ale szybko wpadnie w trans. W 2403 odcinku "Na Wspólnej" przyjaciółka Weroniki (Renata Dancewicz) i partnerka Darka (Michał Mikołajczak) całkowicie pijana będzie szlajać się po mieście...

"Na Wspólnej" odcinek 2403 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" po jednej z kłótni z kochankiem, Agnieszka sięgnęła po alkohol i już teraz nie może się bez niego obejść.

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Prawniczka zacznie uczęszczać za spotkania grupy Anonimowych Alkoholików, a Darek wykorzysta jej nieobecność i zacznie zabawiać się z młodą aplikantką. Gdy Agnieszka wróci do pracy, praktycznie nie będzie miała tam czego szukać. W 2402 odcinku "Na Wspólnej" między kochankami dojdzie do poważnej awantury, a pójdzie o sprawy kancelarii i o to, że Darek zwyczajnie zaczął się panoszyć!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek zdradza Agnieszkę z młodszą aplikantką

W 2403 odcinku "Na Wspólnej" barman obudzi pijaną Agnieszkę i wypędzi ją z baru. Obruszona prawniczka wyjdzie z lokalu i zostanie zaczepiona przez lokalnych pijaczków, którzy będą chcieli poczęstować ją tanim winem. Następnie Olszewska obudzi się w taksówce, a kierowca zażąda 250 zł za kurs. Agnieszka zorientuje się, że ukradziono jej portfel i odda mężczyźnie swój zegarek wart 2000 zł.

Kobieta przyjdzie do domu kompletnie pijana i następnego dnia nie zjawi się w pracy. Tymczasem Darek poinformuje Weronikę o kłopotach Olszewskiej... Czy Roztocka uratuje przyjaciółkę przed nałogiem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: