SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

20.12.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn)
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn) foto:

Igor (Jakub Wesołowski) zdradza Elżbietę (Paulina Chapko) z Wiki (Jadwiga Gryn), ale jego kłamstwa wyjdą na jaw w 2402 odcinku "Na Wspólnej". Marta (Joanna Jabłczyńska) odbierze służbowy telefon przyjaciela i zorientuje się, że Nowak ma romans! Co zrobi Konarska i czy poinformuje o wszystkim Elżbietę? W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Igora czeka poważna rozmowa z Martą...

"Na Wspólnej" odcinek 2402 - czwartek, 29.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

Igor zapędził się w swojej znajomości z wdową po zmarłym koledze z redakcji. Wika poderwała Nowaka, choć wiedziała o jego związku z Elżbietą! Co będzie dalej?

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

W 2400 odcinku "Na Wspólnej" Nowak próbuje ratować swój związek i przygotowuje wspólny wyjazd, by pokazać, jak bardzo zależy mu na Elżbiecie. Dowiaduje się, że Wika zrezygnowała z pracy, i natychmiast jedzie ją pocieszyć. Idą razem do łóżka...

Niedługo później o romansie Igora dowie się Marta! Jak zareaguje Konarska? W 2402 odcinku "Na Wspólnej" Wika dzwoni do Igora na telefon służbowy. Przez przypadek odbiera Marta i orientuje się, że Nowak ma romans. Natychmiast chce z nim porozmawiać.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek zdradza Agnieszkę z młodszą aplikantką

Co zrobi Marta? Czy przyjaciółka Igora przekona go do zakończenia romansu? A może powie o wszystkim Elżbiecie? Sprawa nabiera tempa, a Nowak chyba zapomniał, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: