SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia przyjmie zaręczyny Błażeja i urodzi mu dziecko!

Na Wspólnej. Gosia przyjmie zaręczyny Błażeja i urodzi mu dziecko!

21.12.2016, godz. 18:49
Na Wspólnej odcinek 2401, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2401, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Gosia Zimińska (Anna Kerth) dowie się, że jest w ciąży! Początkowo córka Marka (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) będzie chciała usunąć ciążę, ale ostatecznie nie odważy się na aborcję. W 2401 odcinku "Na Wspólnej" Błażej (Jakub Świderski) dowie się, że będzie ojcem i tego samego dnia poprosi ukochaną dziewczynę o rękę. Gosia przyjmie jego zaręczyny! Co na to Ola (Marta Wierzbicka)?

"Na Wspólnej" odcinek 2401 - środa, 28.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2399 odcinku "Na Wspólnej" Gosia odwiedzi klinikę aborcyjną, ale nie zdecyduje się na zabieg. Marek przyjedzie na miejsce po przerażoną córkę i zapewni ją, że razem z matką zawsze będą ją wspierać.

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Kerth w ciąży nie tylko w serialu

O tym, że Gosia jest w ciąży, Błażej dowie się jako ostatni. Dopiero w 2401 odcinku "Na Wspólnej" chłopak przyjeżdża do Gosi. Dopiero wtedy Zimińska postanawia wyznać mu prawdę o ciąży. Ojciec dziecka jest zaskoczony i wychodzi bez słowa...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

To będzie jego pierwsza reakcja, ale potem chłopak stanie na wysokości zadania. Błażej pójdzie do jubilera i kupi pierścionek zaręczynowy i postanowi wziąć odpowiedzialność za dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat! Gosia ze łzami w oczach przyjmie jego spontaniczne oświadczyny i szybko pobiegnie do domu pochwalić się bliskim ślubnymi planami. Jak zareaguje Ola? Czy siostra ciężarnej Zimińskiej zapomniała o dawnym kochanku i teraz będzie mogła cieszyć się szczęściem Gosi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: