SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię z Dorotą?

Na Wspólnej. Smolny zdradzi Basię z Dorotą?

28.11.2016, godz. 12:00
Na Wspólnej Smolny (Łukasz Konopka) Basia (Grażyna Wolszczak) Dorota (Marta Dąbrowska)
Na Wspólnej Smolny (Łukasz Konopka) Basia (Grażyna Wolszczak) Dorota (Marta Dąbrowska) foto: x-news

Smolny (Krzysztof Konopka) wywoła kolejny skandal w swoim małżeństwie! Tym razem za sprawą Doroty (Marta Dąbrowska), która zdecydowanie będzie wiedziała, czego chce w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej". Krzysztof zdradzi Basię (Grażyna Wolszczak) z Brwinowską, która złoży mu interesującą propozycję. Czy Smolny wda się w stały romans z aktorką w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2400 - poniedziałek, 26.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

Krzysztof ponownie wpadnie w kłopoty małżeńskie. Związek z Basią nigdy nie był idealny, głównie właśnie z jego powodu. To ona zawsze ratowała tą relację, wybaczała, była cierpliwa. Wytrzymywała wszystkie kłamstwa Smolnego, jak na przykład to, że chodzi do psychologa. Nawet dała sobie radę z jego uzależnieniem od środków psychoaktywnych!

Zobacz: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

Po akcji ze zdjęciami Krzysztofa w łóżku z prostytutkami było ciężko, ale jakoś ten rozklekotany wóz zwany małżeństwem Smolnych jedzie. Przynajmniej na razie. W 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej" ponownie stanie pod znakiem zapytania. Aktorka Dorota śmiertelnie obrazi się podczas próby w teatrze, kiedy dowie się, że to jedna z prostytutek ma zagrać Ofelię w mocniejszych scenach. Zbiegnie ze sceny, a Smolny zatrzyma ją dopiero za kulisami. Będzie chciał ubłagać ją w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej", aby nie rezygnowała z roli. Zacznie jej słodzić, a ona, seksoholiczka, od razu powie, że jedynie pocałunek jest w stanie ją uspokoić. Krzysztof spełni prośbę Brwinowskiej.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska chwali sobie romans z młodym kochankiem

Choć zrobi to niechętnie, to ponownie zdradzi Basię. Ale to nie będzie koniec, ponieważ Dorota dosadnie da znać Smolnemu, że chce wdać się z nim w romans i wyjechac sam na sam na kilka dni! Pomimo tłumaczeń, że jej obiekt zainteresowania jest żonaty, to jak podaje 'Świat Seriali" aktorka nie przyjmie odmowy. Jaką decyzje podejmie Krzysztof w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: