SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia nie usunie ciąży i urodzi Błażejowi dziecko. Co na to Ola?

Na Wspólnej. Gosia nie usunie ciąży i urodzi Błażejowi dziecko. Co na to Ola?

22.12.2016, godz. 09:00
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth)
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth) foto: TVN

To trudne chwile dla Gosi (Anna Kerth). Dopiero dowiedziała się o ciąży i znajduje się w fatalnej sytuacji - nie może być z Błażejem (Jakub Świderski), dopiero pogodziła się z Olą (Marta Wierzbicka), a tu nagle taka nowina! Nic dziwnego, że zaczęła szukać pomocy u lekarzy. Zrezygnuje jednak w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej" z aborcji... i postanowi urodzić dziecko Błażeja! Co powie na to Ola, gdy dowie się w 2400 odcinku "Na Wspólnej", że Gosia jest w ciąży z jej byłym?

"Na Wspólnej" odcinek 2400 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej" Gosia postanowi, że jednak nie dokona aborcji na swoim nienarodzonym dziecku. Jej sytuacja jest wyjątkowo trudna. W końcu dała kosza Błażejowi i teraz została z tym kompletnie sama. Jej rodzina nienawidzi przecież chłopaka!

Zobacz: Na Wspólnej. Czy Ewa w końcu znajdzie miłość swojego życia?

Poczynając od rodziców, na Oli kończąc, nikt nie chce mieć z nim czegokolwiek wspólnego. Gdy Gosia dowiedziała się, że jest z Błażejem w ciąży, załamała się... Postanowiła abortować niechciane dziecko. Spytała lekarza, który poinformował ją o ciąży, czy jest taka możliwość. Wyznała mu, że nie może urodzić, ale on był nieugięty i poradził jej, aby lepiej dokładnie przemyślała całą sprawę. Po powrocie do domu nie powiedziała nikomu o tym, że jest w ciąży. Z trudem była w stanie spojrzeć się na Olę. Z ciężkim sercem musiała odmówić jej wspólnego wyjazdu, który od dawna planowały, bez podania powodu.

Następnie, Gosia zaczęła szukać kliniki albo lekarza, który by jej pomógł. W końcu uda jej się znaleźć to, czego szukała, ale nagle zrezygnuje. Nie przeprowadzi aborcji, a w 2400 odcinku serialu "Na Wspólnej" wyzna swojej siostrze, że jest w ciąży z jej byłym chłopakiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

Ola nie będzie raczej zadowolona - nie dość, że siostra pozbawiła ją chłopaka, to na dodatek teraz jeszcze chce urodzić mu dziecko... Dziewczyna zareaguje bardzo nerwowo na tą informację. A w tym czasie Gosia zacznie rozważać, czy powiedzieć Błażejowi, że zostanie ojcem - w efekcie, dowie się jako ostatni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: