SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia Zimińska usunie ciążę?

Na Wspólnej. Gosia Zimińska usunie ciążę?

14.12.2016, godz. 15:15
Na Wspólnej odc. 2360. Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odc. 2360. Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Gosia Zimińska (Anna Kerth) dowie się, że jest w ciąży i w pierwszej chwili postanowi usunąć dziecko! W 2399 odcinku "Na Wspólnej" siostra Oli (Marta Wierzbicka) umówi się na zabieg aborcji w klinice ginekologicznej. Ciężarna Zimińska pojedzie na miejsce, ale ucieknie widząc salę przygotowaną na zabieg. Marek (Grzegorz Gzyl) jako pierwszy dowie się o ciąży córki. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej", czy Gosia urodzi dziecko Błażeja (Jakub Świderski)?

"Na Wspólnej" odcinek 2399 - czwartek, 22.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

Gosia z "Na Wspólnej" jest w ciąży! W 2399 odcinku Zimińska odbierze telefon z kliniki aborcyjnej, w której umówiła się na zabieg usunięcia zarodka. Recepcjonistka zaproponuje jej, by przyszła na wizytę z kimś bliskim.

Zobacz: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

Gosia będzie wstrząśnięta, ale zjawi się w klinice całkiem sama. Wręczy lekarzowi pieniądze za usunięcie ciąży, ale przerazi ją widok fotela ginekologicznego i sprzętu przygotowanego do aborcji. Załamana Zimińska z płaczem zadzwoni do ojca i poprosi, by po nią przyjechał.

Chwilę później Marek będzie już pod wskazanym adresem. Roztrzęsiona Gosia poinformuje go, że jest w ciąży i chciała usunąć dziecko, ale w ostatniej chwili się rozmyśliła. Jak zareaguje Zimiński?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska chwali sobie romans z młodym kochankiem

Mężczyzna będzie opanowany, przytuli córkę i zapewni ją, że razem z mamą zawsze będzie ją wspierać. Jak się domyślacie, ojcem dziecka jest Błażej, który doprowadził do olbrzymiej awantury w domu Zimińskich i był sprawcą próby samobójczej Oli! Jak teraz będą wyglądały ich relacje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: