SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona Zdybicka jest chora! Co jej dolega?

Na Wspólnej. Ilona Zdybicka jest chora! Co jej dolega?

30.11.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odc. 2026.  Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) foto:

Ilona (Anna Samusionek) poważnie chora! W 2397 odcinku "Na Wspólnej" po nocy spędzonej z nowym kochankiem, Zdybicka pojedzie na lotnisko po Maksa (Adam Fidusiewicz) i Wiktorka (Kajetan Borowski), ale po drodze fatalnie się poczuje. Efekt będzie taki, że omal nie dojdzie do tragedii na drodze, a na miejscu zjawi się policja! Co dolega Ilonie i dlaczego Zdybicka ukrywa swoje problemy zdrowotne przed Brzozowskim?

"Na Wspólnej" odcinek 2397 - wtorek, 20.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ilona choruje? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" przekonacie się, że Zdybicka ukrywa przed bliskimi swój stan zdrowia. Przypominamy, że kobieta cierpiała na poważną depresję poporodową i uciekła ze szpitala. Co dolega jej tym razem?

Zobacz: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

W 2397 odcinku "Na Wspólnej" nic nie będzie wskazywało na to, że ze Zdybicką coś jest nie tak. Wręcz odwrotnie. Kobieta zacznie spotykać się z nowym kochankiem i żyć pełnią życia. Telefon od Maksa jednak wszystko zmieni.

W 2397 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski poprosi matkę swojego dziecka, żeby przyjechała po nich na lotnisko. Ilona wyprosi więc Pawła (Marek Włodarczyk) i wsiądzie w samochód.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

Po drodze jednak złapie ją niesamowity ból głowy, zawroty i kłopot z koncentracją. Ilona prawie doprowadzi do drogowej katastrofy, a na miejscu zjawi się policja, żeby zbadać ją alkomatem. Okaże się, że Zdybicka jest trzeźwa, ale nie uda się wytłumaczyć jej dziwnego zachowania.

Ostatecznie Zdybicka nie dotrze na lotnisko na czas, a wściekły Maks wszystko jej wypomni, twierdząc, że jest beznadziejną matką. Nawet po takich oskarżeniach Ilona nie przyzna się do choroby i skłamie, że zatrzymała ją tylko rutynowa kontrola na drodze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: