SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Darek zdradza Agnieszkę z młodszą aplikantką

Na Wspólnej. Darek zdradza Agnieszkę z młodszą aplikantką

02.12.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2398, Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Na Wspólnej odcinek 2398, Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa) foto:

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"? Agnieszka (Katarzyna Walter) jest przekonana, że Darek (Michał Mikołajczak) jest mężczyzną jej życia, a on zdradza ją z Anetą (Dorota Krempa)! Młody prawnik nie jest fair wobec starszej kochanki i cały czas romansuje za jej plecami! W 2398 odcinku "Na Wspólnej" Żbik znów weźmie w obroty aplikantkę, a w tym czasie Olszewska wybierze się na spotkanie Anonimowych Alkoholików.

"Na Wspólnej" odcinek 2398 - środa, 21.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Darek uwiódł Agnieszkę, zamieszkał z nią i niemal zabrał Weronice (Renata Dancewicz) pracę w kancelarii! Teraz, gdy chłopak zrobił karierę na plecach dużo starszej kochanki zaczyna ją zdradzać. Zaczęło się od przypadkowego spotkania w barze i wspólnej nocy z Anetą, gdy Agnieszka pojechała do Krakowa na zabieg w klinice medycyny estetycznej. Ten romans jednak nie dobiegnie końca!

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Gdy tylko Aneta pojawiła się w mieszkaniu Agnieszki, Olszewska zaczęła podejrzewać partnera o zdradę. Po kłótni młody prawnik wyprowadził się i udawał urażonego. Właścicielka kancelarii szybko zapomniała o swoich oskarżeniach, ale Darek wciąż sypia z Anetą!

W 2398 odcinku "Na Wspólnej" młoda kochanka poinformuje Żbika, że prawdopodobnie wkrótce dostanie od wuja własną kancelarię. Dziewczyna uda zmartwioną mówiąc, że Darek pewnie nie będzie chciał z nią współpracować. Pewny siebie mężczyzna podejdzie do brunetki i zacznie ją rozbierać. Czułości zakończą się namiętnym seksem na biurku! W tym czasie niczego nieświadoma Agnieszka pójdzie na terapię AA i opowie o swoim nałogu, doda jednak, że nareszcie ma faceta, na którego może liczyć. Jeszcze nie wie, jak bardzo się myli...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: