SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ostrowski i Ewa będą razem. Co zrobi Radek?

Na Wspólnej. Ostrowski i Ewa będą razem. Co zrobi Radek?

10.11.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2387, Radek (Piotr Michalski), Ewa (Ewa Gawryluk), Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2387, Radek (Piotr Michalski), Ewa (Ewa Gawryluk), Ostrowski (Marek Kalita) foto:

Radek (Piotr Michalski) nie wykorzystał swojej szansy i wybrał wspinaczkę zamiast Ewy (Ewa Gawryluk). Arek Ostrowski (Marek Kalita) nie czekał zbyt długo i skutecznie pocieszył Ewę! Do tego stopnia, że w 2387 odcinku "Na Wspólnej" matka Igora (Jakub Wesołowski) uzna, że się zakochała i nie chce już mieć nic wspólnego z dawnym kochankiem. W "Na Wspólnej" lekarz uratuje życie rywala przeprowadzając skomplikowaną operację serca, ale nie da mu szans w walce o ukochaną Ewę.

"Na Wspólnej" odcinek 2387 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Radka czeka sercowe zawirowanie i nie chodzi tu o operację, która go czeka. Ewa nie będzie umiała powiedzieć kochankowi, że już go nie kocha i że zakochała się w Ostrowskim. To właśnie on pocieszył Ewę, gdy Radek wybrał wspinaczkę zamiast niej...

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

W 2383 odcinku "Na Wspólnej" Radek będzie tuż przed operacją, którą ma przeprowadzić sam Ostrowski. Pacjent będzie zaniepokojony i załamany, gdy chwilę przed zabiegiem zobaczy przez szpitalne okno, jak Arek całuje jego Ewę. Mężczyzna zacznie się dziwnie zachowywać i zacznie nawet przypuszczać, że profesor będzie chciał go uśmiercić, żeby się go pozbyć!

Ostrowski uspokoi Radka twierdząc, że zrobi wszystko, by operacja przeszła pomyślnie. Mężczyzna zaufa lekarzowi, ale przeżyje kolejne załamanie, gdy na sali operacyjnej dowie się, że romans Arkadiusza i Ewy już trochę trwa...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Miśka zdradzi Maksa. Ilona odzyska Brzozowskiego?

Po wielogodzinnym zabiegu wszystko skończy się pomyślnie. Radek zyska nowe życie i zjawi się u Ewy, która niestety nie zamierza dać mu kolejnej szansy. W 2387 odcinku "Na Wspólnej" matka Igora będzie już przekonana, że to Ostrowski jest miłością jej życia! Pasują do siebie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: