SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wróci do nałogu

Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wróci do nałogu

21.11.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2387, Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2387, Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto:

Agnieszka (Katarzyna Walter) marnie skończy! Płomienny romans z Darkiem (Michał Mikołajczyk) szybko się skończy, gdy w 2387 odcinku prawniczka dowie się o jego zdradzie! Olszewska stoczy się na dno i znów zacznie pić! W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Agnieszka wróci do nałogu. Kto wyciągnie do niej pomocną dłoń? Czy Rafał (Lech Mackiewicz) zlituje się nad byłą ukochaną?

"Na Wspólnej" odcinek 2387 - czwartek, 1.12.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Agnieszka jest szalenie zakochana w młodszym od siebie Darku. To dla niego jest gotowa na każde poświęcenie i to właśnie dla niego poddaje się zabiegom medycyny estetycznej.

W 2387 odcinku "Na Wspólnej" chłopak spędza jednak noc z nowo poznaną koleżanką baru. Następnego dnia dziewczyna przychodzi do mieszkania prawników, a drzwi otwiera Agnieszka. Urocza i młoda panienka zacznie tłumaczyć, że jest koleżanką Żbika z uczelni, ale Olszewska jej nie uwierzy.

Zobacz: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

W 2387 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka urządzi Darkowi scenę zazdrości, a on udając oburzonego spakuje się i wyprowadzi się od ukochanej! Olszewska będzie załamana i zajrzy do kieliszka, choć wcześniej miała poważne problemy z alkoholem. Czy w "Na Wspólnej" prawniczka wróci do niebezpiecznego nałogu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: