SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta ofiarą hakera na własne życzenie

Na Wspólnej. Marta ofiarą hakera na własne życzenie

09.11.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2385, Marta (Joanna Jabłczyńska), Adam (Kamil Szklany)
Na Wspólnej odcinek 2385, Marta (Joanna Jabłczyńska), Adam (Kamil Szklany) foto:

Marta (Joanna Jabłczyńska) ma sprytnego ucznia! Stażysta Adam (Kamil Szklany) zaimponuje jej, gdy napisze tekst o groźnym hakerze. Początkowo Konarska nie uwierzy i wyśmieje nowego kolegę z redakcji, ale w 2385 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna namówi tajemniczego rozmówcę, by włamał się do redakcyjnych komputerów. W "Na Wspólnej" Marta będzie w szoku, gdy padnie ofiarą hakera. Artykuł początkującego dziennikarza wyląduje na pierwszej stronie "Kraju".

"Na Wspólnej" odcinek 2385 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

"Na Wspólnej" Marta uczy Adama fachu. Początkujący dziennikarz jest pewny siebie i potrafi postawić na swoim. Przekonacie się już w 2385 odcinku...

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

Adam pokaże Marcie artykuł o młodym hakerze. Konarska wyśmieje temat i zasugeruje koledze, że jego rozmówca może nieźle ściemniać i wcale nie jest takim świetnym hakerem, za jakiego się podaje. Gdy zaproponuje stażyście, żeby poznał ją z "groźnym" informatykiem, on się nie zgodzi. Adam powie poważnie, że Melissa chce pozostać anonimowy.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Miśka zdradzi Maksa. Ilona odzyska Brzozowskiego?

Brunetka jednak nie uwierzy, póki nie przekona się o potędze komputerowego gangstera. Adam przekaże to rozmówcy, a ten bez większego problemu zaatakuje służbowy komputer Marty potwierdzając swoje umiejętności. Konarska będzie w szoku - podobnie jak Kwiatkowski (Janusz Chabior), który opublikuje tekst Adama na pierwszej stronie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: