SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Miśka zdradzi Maksa. Ilona odzyska Brzozowskiego?

Na Wspólnej. Miśka zdradzi Maksa. Ilona odzyska Brzozowskiego?

08.11.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2382, Miśka (Sylwia Boroń) , Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2382, Miśka (Sylwia Boroń) , Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

Maks (Adam Fidusiewicz) rzuci Miśkę (Sylwia Boroń), a Iwona (Anna Samusionek) zacznie zacierać ręce w nadziei, że odzyska Brzozowskiego. Co wydarzy się w 2382 odcinku "Na Wspólnej'? Miśka zdradzi ukochanego, ale Zdybicka nie zdąży namówić Maksa, żeby wrócili do siebie dla dobra Wiktorka (Kajetan Borowski). W nowych odcinkach "Na Wspólnej" za namową Filipa (Marcin Chochlew) Brzozowski da Jareckiej jeszcze jedną szansę.

"Na Wspólnej" odcinek 2382 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ilona i Maks znów razem? To możliwe! Brzozowski zacznie działać Misi na nerwy - z wzajemnością. Kochankowie pokłócą się w 2382 odcinku "Na Wspólnej" przez Ilonę i wybryk młodej artystki.

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

W 2382 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się od tego, że Maks umówi się ze Zdybicką - pod pretekstem zabawy z Wiktorkiem. Miśka będzie wściekła, bo mieli przecież iść razem na imprezę. Maks uzna jednak, że jedno nie wyklucza drugiego i może spędzić chwilę z synem, a potem pojechać z nią na domówkę.

Na wspomnianej imprezie Miśkę trochę poniesie. Dziewczyna pod wpływem alkoholu zacznie się świetnie bawić w towarzystwie byłego chłopaka (Alek Boliński). Gdy Maks będzie próbował przywrócić ukochaną do pionu zostanie zlekceważony. Chwilę później Brzozowski zobaczy, jak jego partnerka całuje się ze swoim eks...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

- Nie musisz być zazdrosny. Gdybym to ja zobaczyła cię całującego się z Iloną, przyączyłabym się do was - zażartuje pijana dziewczyna, ale Maks nie będzie w nastroju na dowcipkowanie. Zerwie z Miśką twierdząc, że nie tego oczekiwał decydując się na związek z nią. - Oboje jesteśmy na innym etapie życia i nie pasujemy do siebie. Ty chcesz się bawić, a ja odkąd urodził mi się syn, muszę twardo stąpać po ziemi - wyzna Maks, a Miśkę zirytuje już samo wspomnienie o Wiktorku, który do tej pory był główną przyczyną nieporozumień w ich związku.

Dziewczyna rzuci jedynie, że związek z Maksem był dla niej jedynie zabawą i nigdy nie traktowała go poważnie. Gdy Iwona dowie się o rozstaniu Brzozowskiego bardzo się ucieszy i zaoferuje mu swoje towarzystwo. Brzozowski odwiedzi jednak Filipa i o wszystkim mu opowie. Przyjaciel Maksa zasugeruje mu, by nie skreślał Miśki. Brzozowski odwiedzi ukochaną i szybko wyląduje w jej łóżku. Miśka także przeprosi Maksa twierdząc, że to co powiedziała przed wyjściem było kłamstwem rzuconym w złości. Tym razem w "Na Wspólnej" Zdybicka nie będzie miała szans by wrócić do ukochanego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: