SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks wróci do Michaliny

Na Wspólnej. Maks wróci do Michaliny

10.11.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2382, Miśka (Sylwia Boroń) , Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2382, Miśka (Sylwia Boroń) , Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

Kryzys pokonany! W "Na Wspólnej" Michalina (Sylwia Boroń) zdradzi Maksa (Adam Fidusiewicz), ale głównie dlatego, żeby dać mu nauczkę. Nieporozumienia, kłótnia i rozstanie szybko przejdą do przeszłości. W 2382 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski wróci do ukochanej Miśki, a to nie ucieszy Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek), która liczyła na to, że odzyska swojego kochanka.

"Na Wspólnej" odcinek 2382 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2382 odcinku "Na Wspólnej" Maks spędzi cały dzień z Iloną i Wiktorkiem (Kajetan Borowski), a to zadziała Miśce na nerwy. Na wieczornej imprezie u znajomych dziewczyna trochę przesadzi z alkoholem i postanowi zrobić Brzozowskiemu na złość. Michalina zacznie całować się z byłym chłopakiem (Alek Boliński) na oczach ukochanego Maksa, a to będzie oznaczać tylko jedno - rozstanie.

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

- Nie musisz być zazdrosny. Gdybym to ja zobaczyła cię całującego się z Iloną, przyączyłabym się do was - zażartuje pijana dziewczyna, ale Maks nie będzie w nastroju na dowcipkowanie. Zerwie z Miśką twierdząc, że nie tego oczekiwał decydując się na związek z nią.

- Oboje jesteśmy na innym etapie życia i nie pasujemy do siebie. Ty chcesz się bawić, a ja odkąd urodził mi się syn, muszę twardo stąpać po ziemi - wyzna Maks, a Miśkę zirytuje już samo wspomnienie o Wiktorku, który do tej pory był główną przyczyną nieporozumień w ich związku.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

Dziewczyna rzuci jedynie, że związek z Maksem był dla niej jedynie zabawą i nigdy nie traktowała go poważnie. Gdy Iwona dowie się o rozstaniu Brzozowskiego bardzo się ucieszy i zaoferuje mu swoje towarzystwo. Brzozowski odwiedzi jednak Filipa (Marcin Chochlew) i o wszystkim mu opowie.

Przyjaciel Maksa zasugeruje mu, by nie skreślał Miśki. Brzozowski odwiedzi ukochaną i szybko wyląduje w jej łóżku. Miśka także przeprosi Maksa twierdząc, że to co powiedziała przed wyjściem było kłamstwem rzuconym w złości. Tym razem w "Na Wspólnej" Zdybicka nie będzie miała szans by wrócić do ukochanego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: