SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Chora Mania ucieknie rodzicom

Na Wspólnej. Chora Mania ucieknie rodzicom

18.11.2016, godz. 13:00
Na Wspólnej odcinek 2448, Mania (Zuzia Kaszuba), Żaneta (Anna Guzik)
Na Wspólnej odcinek 2448, Mania (Zuzia Kaszuba), Żaneta (Anna Guzik) foto: TVN

Mała Mania (Zuzia Kaszuba) ma już dosyć swojej choroby! Do tego stopnia, że w 2381 odcinku serialu "Na Wspólnej" ucieknie z domu rodzicom. Kiedy Wojtek (Wojciech Błach) i Żaneta (Anna Guzik) zorientują się, że ich córeczka zniknęła natychmiast zwołają poszukiwania. Okaże się, że Mania uciekła tam, gdzie raczej niewiele dzieci normalnie by poszło. Dlaczego Mania w 2381 odcinku serial "Na Wspólnej" ucieknie od rodziców?

"Na Wspólnej" odcinek 2381 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Żaneta i Wojtek są coraz bardziej przerażeni szybko pogarszającym się stanem Mani po wypadku samochodowym. W jego wyniku okazało się, że dziewczynka ma padaczkę i wszystko wskazuje na to, że choroba jest lekooporna. Z troski o dziecko rodzice Mani dmuchają i chuchają na dziewczynkę, byle tylko nic jej się nie stało.

Zobacz: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

Kiedy zacznie w 2381 odcinku serialu "Barwy szcześcia" upuszczać przedmioty i tracić kontakt z rzeczywistością Wojtek i Żaneta jeszcze bardziej zaostrzą rygor tego, co dziewczynce wolno, a czego nie. Już nawet zwykłe spacery odpadają po ostatnim ataku padaczki podczas pikniku, przez który wylądowała w szpitalu. Nowe leki, które dostała przestały pomagać i widać jedynie skutki uboczne.

Mania już od jakiegoś czasu ma dość życia w zamknięciu, a w 2381 odcinku serialu "Barwy szczęścia" jej frustracja sięgnie zenitu. Szulcowie odkryją, że ich córeczka nagle zniknęła, jakby rozpuściła się w powietrzu. Podniosą alar i poinformują każdego znajomego i rodzinę o zaginięciu małej. Nic dziwnego, każdy by się przeraził na ich miejscu! Jak podaje "Świat Seriali, rodzice odnajdą Manię w 2381 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na rozpoczęciu roku szkolnego! Dziewczynka tak bardzo tęskni za normalnym życiem przed chorobą, że nawet nie smuci się z powodu końca wakacji...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks wróci do Michaliny

Wojtek i Żaneta będą musieli zrozumieć, że powinni sprawić, by dziewczynka nie czuła się niepełnosprawna z powodu choroby. To duży ciężar jak dziecko, nie móc normalnie bawić się z rówieśnikami, czy wyjść na spacer! Czy Mani uda się zyskać chociaż trochę radości z życia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: