SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola w psychiatryku? - ZWIASTUN 2375 odcinka

Na Wspólnej. Ola w psychiatryku? - ZWIASTUN 2375 odcinka

09.11.2016, godz. 17:00
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Danka (Lucyna Malec)
Na Wspólnej odciek 2375, Ola (Marta Wierzbicka), Danka (Lucyna Malec) foto:

Ola (Marta Wierzbicka) po próbie samobójczej będzie potrzebować specjalistycznej opieki psychologa. W 2375 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) odbiorą córkę z psychiatryka, ale lekarz ostrzeże ich, żeby nie wierzyli Oli. Młoda Zimińska będzie miała skłonności do kłamstwa i udawania, że wszystko wróciło do normy. Tymczasem w "Na Wspólnej" studentka nigdy nie wybaczy Gosi (Anna Kerth) i Błażejowi (Jakub Świderski), którzy ją zdradzili.

"Na Wspólnej" odcinek 2375 - czwartek, 10.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola przeżyła dramat. Dziewczyna szaleńczo zakochana w Błażeju została zdradzona i to z własną siostrą. To polało podwójnie. Do tego stopnia, że studentka chciała się zabić.

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

Nieudana próba samobójcza Oli Zimińskiej dała Gosi do myślenia. Starsza siostra studentki zerwała z Błażejem, ale czy to polepszy samopoczucie poszkodowanej? W 2375 odcinku "Na Wspólnej" Danka i Marek odpiorą córkę ze szpitala, a psychiatra poinformuje ich, jak powinni się teraz zachowywać.

Lekarz zdradzi, że dziewczyna będzie udawała, że wszystko wróciło do normy, ale pod żadnym pozorem nie należy jej wierzyć. Zdradzona Ola jeszcze przez długie lata będzie miała problemy psychiczne przez romans Gosi z Błażejem...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

Gdy tylko Zimińscy odwiozą Olę do domu, w mieszkaniu zjawi się Gosia. - Nie chcę ciebie stracić - powie Oli siostra tłumacząc, że zostawiła prezentera radiowego, który doprowadził do wielkiej rodzinnej awantury.

To jednak nie koniec... Już niedługo w "Na Wspólnej" okaże się, że Gosia jest z nim w ciąży! Jak kolejną "radosną" informację zniesie Ola?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN 2375 odcinka "Na Wspólnej">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: