SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zdzisław kłóci się z Romanem o piwnicę - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Zdzisław kłóci się z Romanem o piwnicę - ZWIASTUN

08.11.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odcinek 2373 Roman (Waldemar Obłoza)
Na Wspólnej odcinek 2373 Roman (Waldemar Obłoza) foto: x-news

Sąsiedzkich sprzeczek ciąg dalszy! Zdzisław (Roman Cyrwus) naskoczy na Romana (Waldemar Obłoza) w 2373 odcinku serialu "Na Wspólnej". Nie pójdzie co prawda o mur z "Zemsty", a o piwnicę - niemniej, może być niebezpiecznie! Czy Zdzisław ponownie zacznie grozić Romanowi pistoletem w 2373 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2373 - wtorek, 08.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Roman ponownie znajdzie się w niebezpieczeństwie z powodu Zdzisława? Na pewno dostanie mandat! W 2373 odcinku serialu "Na Wspólnej" nękający sąsiad odwiedzi Hoffera, by ponownie uprzykrzyć mu życie.

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza zdradzi Kamila na lekcjach tańca

Zacznie się w 2373 pdcinku serialu "Na Wspólnej" od awantury o piwnicę. Najwyraźniej drogiemu Zdzisławowi coś w niej nie przeszkadza - tym czymś najwyraźniej jest samo to, że Roman trzyma tam swoje rzeczy:

- Ja tu przyszedłem jako sąsiad, obywatel. Martwi mnie sprawa tej piwnicy, której używasz - powie poddenerwowany Zdzisiek. Brak logiki w myśleniu sąsiada zaskoczy Romana:
- Chłopie, ja tam materiały trzymam. Co, mam postawić worki z cementem w mieszkaniu?
- Ja tu nie przyszedłem po prośbę! - Niedługo potem Hoffer przy swoim samochodzie w 2373 odcinku serialu "Na Wspólnej" zastanie dwóch policjantów wypisujących mu mandat:

- Panowie no, bez żartów, przecież ja zawsze tutaj parkuję, nikomu to nie przeszkadzało nigdy... - Widać, komuś tak - przerwie mu w pół słowa oficer - Mieszkańcy się skarżą.

Hoffer od razu połączy wątki. Następnego dnia jego i oraz jego ukochaną obudzi dźwięk wiertarki. Gdzie? Oczywiście, że w mieszkaniu Zdzisława! Życzliwy sąsiad postanowi jeszcze bardziej dokuczyć Romanowi, a potem udać głupiego ("- Obudziłem? - No tak jakby!"). Sfrustrowany Hoffer zagrozi Zdzisławowi. To rozpęta wojnę między nimi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

Obydwaj sąsiedzi okażą się być niemożebnie uparci. To początek wojny pomiędzy Romanem, a Zdzisławem? Jak to się zakończy? W końcu już raz Zdzisław groził Hofferowi bronią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: