SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Elżbieta zazdrosna o Igora. Marcinkowa boi się o swój związek

Na Wspólnej. Elżbieta zazdrosna o Igora. Marcinkowa boi się o swój związek

21.10.2016, godz. 19:00
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn)
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn) foto: TVN/X-NEWS

Elżbieta (Paiulina Chapko) boi się o swój związek. W 2373 odcinku "Na Wspólnej" Marcinkowa urządzi ukochanemu awanturę, bo uzna, że spędza on za dużo czasu z Wiki (Jadwiga Gryn). Po śmierci dziennikarza, obarczony wyrzutami sumienia Igor (Kuba Wesołowski) robił zbyt wiele, by pocieszyć wdowę. Czy przepłaci to rozstaniem? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcikach "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2372 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiki zniszczy związek Igora i Elżbiety? Wdowa po dziennikarzu trochę za bardzo przywiązała się do pocieszyciela, który zwyczajnie ma wyrzuty sumienia, że wysłał młodego chłopaka - ojca i męża - na konferencję, przed którą zginął.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola chce się zabić przez Gosię i Błażeja

Do tej pory Marcinkowa była wyrozumiała, ale miarka się przebrała. W 2372 odcinku "Na Wspólnej" gdy Elżbieta zadzwoni do Igora, a telefon odbierze syn Wiki, awantura będzie gotowa. Chłopiec powie ukochanej Nowaka, że nie może przekazać mu telefonu, bo Igor jest z jego mamą w piwnicy. Blondynka będzie zażenowana i zazdrosna. Gdy jej ukochany wróci do domu, da mu do zrozumienia, że powinien zerwać kontakt z żoną zmarłego kolegi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: