SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mania po wypadku dostanie ataku padaczki. To wina Żanety

Na Wspólnej. Mania po wypadku dostanie ataku padaczki. To wina Żanety

09.10.2016, godz. 08:33
Na Wspólnej odc 2369 Mania (Zuzia Kaszuba) Żaneta (Anna Guzik-Tylka)
Na Wspólnej odc 2369 Mania (Zuzia Kaszuba) Żaneta (Anna Guzik-Tylka) foto: x-news

Dramat w "Na Wspólnej"! Kilka dni po wyjściu ze szpitala Mania (Zuzia Kaszuba) ponownie trafi pod opiekę lekarzy. Żaneta (Anna Guzik-Tylka) oraz Wojtek (Wojciech Błach) będą drżeć z niepokoju o córkę już w 2369 odcinku "Na Wspólnej". Dziewczynka po raz pierwszy od długiego czasu pójdzie z rodzicami na wycieczkę i nagle źle się poczuje. Mania straci przytomność i dostanie ataku padaczki.

"Na Wspólnej" odcinek 2369 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Na rodzinę Szulców z "Na Wspólnej" spadnie nieszczęście za nieszczęściem. Odkąd Mania wylądowała w szpitalu po tragicznym wypadku jej rodzice nie zaznają spokoju. Przekonamy się o tym już niedługo, bo w 2369 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Mania tuż po wyjściu ze szpitala znów tam trafi.

Zobacz: Na Wspólnej. Bar Ziębów zajęty przez komornika. Maria i Włodek stracą wszystko

Mania będzie chora jeszcze długo po wypadku. W szpitalu tuż po tragicznym wydarzeniu, lekarz poinformował Żanetę i Wojtka o tym, że dziewczynka jest utrzymywana w śpiączce i ma obrzęk mózgu. To będzie przyczyną wydarzeń, które będą miały miejsce w 2369 odcinku serialu "Na Wspólnej" według "Świata Seriali.

Mania narzekając, że nie może wytrzymać już w domu, stwierdzi, że chce wyjść. Wojtek i Żaneta powiedzą jej, że powinna odpoczywać, ale pomimo tego i tak zabiorą się z nią na piknik do lasu. Ich córka będzie niesmowicie szczęśliwa z powodu decyzji rodziców.

Już podczas rodzinnej wycieczki, rodzice oznajmią jej, że wyjadą nad morze za tydzień. Dziewczynka oszaleje już wtedy z radości - niestety, nie na długo. Chwilę później straci przytomność, więc wszyscy w trybie natychmiastowym udadzą się do szpitala.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wojtek odejdzie od Żanety po wypadku Mani

Tam czekać będzie na nich wstrząsająca diagnoza. Mania dostanie ataku padaczki. Żaneta zacznie obwiniać się za sprowokowanie przemęczonego mózgu i organizmu dziewczynki do nadmiernych emocji, które spowodują kolejne problemy zdrowotne. Mania po raz kolejny zostanie w szpitalu na obserwacji.

Wygląda na to, że kłopoty ze zdrowiem córki Żanety i Wojtka będą się ciągnąć jeszcze przez długi czas. Czy dziewczynka poradzi sobie z ciężką chorobą? To się dopiero okaże.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: