SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

03.10.2016, godz. 11:15
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka)
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka) foto: TVN/X-NEWS

Ola (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" znów stoczy się na dno! Rozstanie z ukochanym Błażej (Jakub Świderski) kompletnie załamie Olę, która zacznie szukać pociechy w alkoholu i przygodnym seksie. W 2368 odcinku "Na Wspólnej" po kłótni z siostrą Gosią (Anna Kerth) uda się na spacer z Dagmarą (Dorota Kuduk), upije się winem, a potem pójdzie nad Wisłę podrywać nieznajomych chłopaków... Z jednym z nich pójdzie nawet w krzaki. Po powrocie do domu upadnie tuż w progu drzwi!

"Na Wspólnej" odcinek 2368 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

To będzie koniec siostrzanej miłości w "Na Wspólnej"! Ola (Marta Wierzbicka) w 2368 odcinku  "Na Wspólnej" z rozgoryczenia nie wytrzyma poczucia zdrady, bólu i smutku. Nic dziwnego, kiedy dostała podwójny nóż w plecy - od siostry oraz od chłopaka, którego kocha.

Po zdradzie Błażeja (Kuba Świderski), Olka nadal nie będzie potrafiła się otrząsnąć. W odcinku 2368 odcinku "Na Wspólnej" zostanie sama w domu, gdzie odwiedzi ją Gosia (Anna Kerth), by na spokojnie porozmawiać o tym, co się stało. W przypływie emocji poinformuje ją, że Błażej już jej nie kocha...

Zobacz: Na Wspólnej. Zuza ulegnie seksownemu tancerzowi Karolowi - ZDJĘCIA

Po tej informacji, Ola wyjdzie na spacer z Dagmarą (Dorota Kuduk). Jak podaje "Świat Seriali", zacznie się jej zwierzać z okropności, którą zgotowali jej najbliźsi. Przyjaciółka nie będzie mogła uwierzyć w to, co spotkało dziewczynę. Będzie to dla niej spore zaskoczenie.

Oczywiście złamane serce najlepiej leczy się winem. Ola upije się do stopnia, że jej towarzyszka zakaże jej spożyć więcej alkoholu. Coraz bardziej agresywny i wściekła Zimińska wykrzyczy Dagmarze, by zostawiła się w spokoju.

Niedługo potem pójdzie nad Wisłę. By poczuć się trochę mniej samotnie, zacznie podrywać i zagadywać nieznajomych mężczyzn. Z jednym jednak zostanie na dłużej. Jak bardzo będzie z Olą źle, pokaże fakt, że zniknie wraz z nim nadwiślańskich zaroślach...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

Po powrocie do domu zaskoczy całą rodzinę swoim stanem. Kompletnie pijana, przewróci się chwilę po przekroczeniu progu domu. Jak dalej potoczą się losy dwóch sióstr? Czy Ola nie mogąc poradzić sobie z samotnością wpadnie w alkoholizm? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" już pod koniec października!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: