SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia ucieknie z Błażejem? Zimińscy nie zaakceptują nowego związku córki

Na Wspólnej. Gosia ucieknie z Błażejem? Zimińscy nie zaakceptują nowego związku córki

27.10.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odcinek 2368, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2368, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Gosia (Anna Kerth) wyjedzie z Warszawy i zacznie nowe życie z Błażejem (Jakub Świderski)? W 2368 odcinku "Na Wspólnej" starsza siostra Oli (Marta Wierzbicka) zrozumie, że rodzice nie zaakceptują jej związku z brunetem. Marek (Grzegorz Gzyl) i Danusia (Lucyna Malec) stoją po stronie młodszej córki, która ma złamane serce. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN?

"Na Wspólnej" odcinek 2368 w poniedziałek, 31.10.2016, o godzinie 20.15 w TVN

Gosia wdała się w romans z Błażejem, ale chyba tego nie żałuje. Ola jest załamana rozstaniem i zdradą i nie zamierza wybaczyć siostrze tego, co jej zrobiła. Tymczasem starsza córka Zimińskich planuje wyjechać z Warszawy. Czy przeprowadzka do Wrocławia wyjdzie jej na dobre?

Zobacz: Na Wspólnej. Mania chora na epilepsję

W "Na Wspólnej" Danusia i Marek chcą namówić Gosię do zmiany planów, bo boją się, że w takiej sytuacji ich córki już nigdy nie dojdą do porozumienia. Wygląda jednak na to, że i tak będzie im ciężko się pogodzić...

W 2368 odcinku "Na Wspólnej" Gosia próbuje szczerze porozmawiać z Olą. Przyznaje, że jest z Błażejem i tłumaczy, że on już jej nie kocha. Zszokowana młoda Zimińska wyrzuca siostrę z domu, potem upija się i uwodzi przypadkowo spotkanego mężczyznę.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta zazdrosna o Igora. Marcinkowa boi się o swój związek

Marek i Danusia zgodnie stwierdzą, że miarka się przebrała. Gosia zniszczyła życie swojej siostry, a teraz chce uciec z nowym kochankiem i zacząć wszystko od nowa! "Na Wspólnej" będzie się działo! Której z sióstr Zimińskich bardziej kibicujecie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: